Skocz do zawartości

Kawasaki ZX-10R


Rekomendowane odpowiedzi

Przemodelowane były AD 06 i 07, ociężałe i ogólnie ch*jowe.

 

Po 20 kkm śmiem się z Tobą nie zgadzać :smile:

Ogólnie wszystkie dyszki mają w sobie coś z diabełka. Trzeba pojeździć żeby to uchwycić. Jak toś tu napisał pomimo długich biegów ciężko utrzymać ją w ryzach. Jak kiedyś pomyślę o zmianie to też raczej na 10 ;) tyle że młodszą :) :buttrock:

Edytowane przez przeme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 20 kkm śmiem się z Tobą nie zgadzać :smile:

Ogólnie wszystkie dyszki mają w sobie coś z diabełka. Trzeba pojeździć żeby to uchwycić. Jak toś tu napisał pomimo długich biegów ciężko utrzymać ją w ryzach. Jak kiedyś pomyślę o zmianie to też raczej na 10 ;) tyle że młodszą :) :buttrock:

 

Jemu chyba chodziło o wrażenia wzrokowe, a nie o samą jazdę. Dla mnie też roczniki 2006-07 wyglądają trochę zbyt ocięzale co nie znaczy, że takie są. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, oczywiście, że miałem na myśli ociężałość ale tylko i wyłącznie wizualną :wink:

 

A to przepraszam :D Źle Cię zrozumiałem. No może faktycznie wygląd nie każdemu musi przypaść do gustu ale charakterem nadrabia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Posiadałem zx 10 r 2008 rok z przebiegiem 2000 km przez 5 miesiący. Super motocykl do wszystkiego. Oryginalny amor spełniał swoje zadanie. Moją zx 10 latałem po mieście oraz trasy po 500 km. Dla porównania jezdziłem k5 oraz cbr 1000 z 2006 roku, nie mają szans w oddawaniu mocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam 10 08r zrobiłem 8tys km moto bardzo nerwowe lubi uślizgi tylnego koła, seryjny amortyzator do turystyki spoko, nie wiem jak kolega robił nim trasy po 500km ja po 200km mam dosyć i naszych dróg i motocykla. Ogólnie nic lepszego nie ma w roczniku 09-10, kawę mam wystawiona na allegro patrzcie po nicku.

Edytowane przez Arx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...