Skocz do zawartości

Oględziny Hondy VFR


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Czy możecie mi powiedzieć jak się jeździ 800 VTEC ? Kto ma taką?

 

Ja mam takową :bigrazz:

A jak sie jezdzi ... jak dla mnie i wg mnie fantastycznie, wszystko jest bomba, hample, abs, zawiecha, komfort, ochrona przed wiatrem.

Niektórzy narzekaja, choc to wszyscy Ci ktorzy nie mieli stycznosci z VTECiem :P i to wlasnie psuje to co soba ten motorek reprezentuje.

Do 7000 jest bardzo elastyczny, cichy i ... spokojny, a potem poprostu zadup.. ;) i np u mnie samo zalaczanie vitka nie wiaze sie z szarpaniem czy jakimis innymi wyimaginowanymi efektami opisanymi przez nie znajacych tematu.

 

Jesli chcesz wiedziec wiecj wal smialo bardzo chetnie opowiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, przecież wiadomo, że motocykl jest po jakimś dzwonie. Nie wierzę, że ktoś przerobił ten egzemplarz poniewaz chciał mieć Aprilkę, Triumfa i Hondę w jednym. Akurat takie były na szrocie i takie ktoś założył.

 

Bo wszystkie przeróbki wynikają właśnie z dzwonów racja. :bigrazz:

Niech żyją oryginały.

Ostatnio byliśmy na monciaku i przyjechało z 8 identycznych gsxrów malowanie niebiesko-białe ;) .

Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek sie rozkreca, niedlugo mozna bedzie zalozyc grupe na forum: szukajacy VFR ;)

W zwiazku z tym mam pytanko czy ktos (januszm?)widzial lub cos wie na temat nastepujacy:

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M86052

 

Wiem, ze przebieg jest smieszny, ale pytanie co poza tym...

 

Z gory dziekuje za info

 

 

Witam

w tamtym roku dzwoniłem do nich i pytałem się o vfr tylko rc 36

jak się nie mylę to ciągną rozbite moto z włoch i francji

słaby kontakt z nimi był

i tyle wiem o tych kolesiach

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej czy nikt nie czytał mojego mpostu,pytałem o VFR-ere z 91 roku,chciałbym się dowiedziec cos o tym modelu,a tu chyba nikt nie śmiga takim ,,staruszkiem,, :icon_razz: ,także jak by ktos mógłby mi udzielic jakiejsc porady to byłbym wdzieczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej czy nikt nie czytał mojego mpostu,pytałem o VFR-ere z 91 roku,chciałbym się dowiedziec cos o tym modelu,a tu chyba nikt nie śmiga takim ,,staruszkiem,, :) ,także jak by ktos mógłby mi udzielic jakiejsc porady to byłbym wdzieczny. :P

 

Ja miałem takie dwie :icon_razz:

 

Co Cię interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym sie dowiedziec na co zwrucic uwage przy ogladaniu takiego egzemplarza,Honda jest przywieziona z niemiec od pierwszego właściciela,znajomy który nia sie przejechał mowił że sprzęt jest super,dodam ze cena jaka chce koles za ta Vfrere jest kusząca bo wcale dużo za nia nie chce,tylko jak narazie ja nie widziałem a słyszałem,ale podejrzewam ze jest to kwestia czasu,jak ją zobacze,chciałbym sie dowiedziec czy jest coś na co zwrócic szczegulnie uwage przy tym modelu,oprócz normalnych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek sie rozkreca, niedlugo mozna bedzie zalozyc grupe na forum: szukajacy VFR :icon_razz:

W zwiazku z tym mam pytanko czy ktos (januszm?)widzial lub cos wie na temat nastepujacy:

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M86052

 

Wiem, ze przebieg jest smieszny, ale pytanie co poza tym...

 

Z gory dziekuje za info

 

Ja ogladalem - zaczac trzeba od tego ze motocykl w ogloszeniu ma wpisane rocznik 2000, a jest to rocznik 99 - te z 2000 mialy juz automatyczne ssanie. Moto nie ma podnozka i nie ma przedniej czesni owiewki, Cos jest zepsute z pompa hamulcowa. Slowem z moto tzreba jeszcze pare rzeczy zrobic. Pytanie z czego wynika to,z e te rzeczy robic trzeba? Zapewne nie ze standardowego uzytkowania.

 

PS. Oczywiscie jak standardowo w Polsce motocykl byl juz malowany. Oczywiscie jest to zrobione "bardzo dobrze", ale co to za radocha dawac tyle kasy za VFR-e z ktora nie wszystko jest OK i cholera wie jak bardzo nie jest OK.

 

 

 

 

 

Cześć .... już prawie sprzedałem CB więc poszukiwania VFR ruszyły pełną parą...

 

Zainteresował mnie ten egzemplarz : motoKutno

Ale po przyjrzeniu sie dokładniej widać, że nie ma kilku śrubek w owiewkach ... dziwne trochę nie ??...... i już odechciało mi się tam jechać ...

A tak z ciekawości czemu nie chcesz już sprzedać maszyny ?

... chyba widziałem Twoje ogłoszenie w SM .... poza tym gadałem z Woytasikiem i powiedział, że jak sobie z Tobą śmignął po Warszawce to maszyna wyglądała całkiem przyzwoicie ....

 

 

Co do motoKutno to powiem tyle, ze jakos w kwietniu sprzedawali juz VFR - chyba tez '98 albo '99. Do tej pory komentarza z tego nie maja. Moze byc, ze sprzedali poza aukcja. Moze byc tak, ze to juz nastepna VFR. Ale oczywiscie moze byc tez inaczej.

Edytowane przez Piocho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ResoR, lukas 78, Piocho - wielkie dzięki. Wygląda na to, że trzeba szukać dalej... :icon_razz:

Jakbyście przypadkiem widzieli coś ciekawego to będę wdzięczny za info :)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) te z 2000 mialy juz automatyczne ssanie. (...)

 

To żeś mnie zabił tym ssaniem ... szukam VFR z 98-01 a powinienem 00-01 ... byłem przekonany że wszystkie mają ręczne ssanie pomimo wtrysku a tu proszę .... niespodzianka.. :icon_razz:

Może mi ktoś jeszcze powiedzieć jakie zmiany były w tym modelu na przestrzeni tych 4 lat ....

jakie róźnice co dodawali co zabierali ......

.... byłbym bardzo wdzięczny .... może jest jakiś link gdzie jest to opisane ddokładnie.....

Edytowane przez ResoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś jeszcze powiedzieć jakie zmiany były w tym modelu na przestrzeni tych 4 lat ....

jakie róźnice co dodawali co zabierali ......

.... byłbym bardzo wdzięczny .... może jest jakiś link gdzie jest to opisane ddokładnie.....

http://www.vfr-oc.up.pl/

Edytowane przez Vlaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Vlaad - zerkałem tam już i nie ma żadnej informacji aby model '98 - '01 przechodził jakieś zmiany w trakcie tych 4 lat ... ani w Historii ani w Modelach a o ssaniu to w ogóle nie ma słowa .... popraw mnie jeśli się mylę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o zmiany w ramach jednego modelu ..... VFR800FI do roku 2001 ... jak np wcześniej wymienione automatyczne ssanie...

 

Vlaad, podajesz stary adres :)

Prawidlowy to:

http://www.vfr-oc.pl :icon_razz:

Jest informacja o przeniesieniu serwisu - spox...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś mnie zabił tym ssaniem ... szukam VFR z 98-01 a powinienem 00-01 ... byłem przekonany że wszystkie mają ręczne ssanie pomimo wtrysku a tu proszę .... niespodzianka.. :D

Może mi ktoś jeszcze powiedzieć jakie zmiany były w tym modelu na przestrzeni tych 4 lat ....

jakie róźnice co dodawali co zabierali ......

.... byłbym bardzo wdzięczny .... może jest jakiś link gdzie jest to opisane ddokładnie.....

 

 

Witam ja właśnie posiadam VFR-ke z 01. W stosunku do 98-99 był poprawiony wtrysk podobno te pierwsze więcej paliły?

01-02. Nie ma cięgna ssania oraz ma zamontowany imobiłajzer.

 

Pozdrawiam Sebavfr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja właśnie posiadam VFR-ke z 01. W stosunku do 98-99 był poprawiony wtrysk podobno te pierwsze więcej paliły?

01-02. Nie ma cięgna ssania oraz ma zamontowany imobiłajzer.

Wielkie dzięki .... ale ...

Po tym odkryciu z ssaniem pogrzebałem trochę i ...

..... jest jedna jeszcze rzecz, którą zauważyłem ....

Poprzednie VFR'ki tj po '98 miały gumową osłonkę ramion lusterek ... z tego co zauważyłem Twoja nie powinna mieć takiej osłony bo chyba te z nowym wtryskiem i automatycznym ssaniem nie posiadają takowych... jest to prawda ?? ... pytam bo zastanawiam się czy nie jest to jakiś znak, że ktoś rozbierał w jakimś celu lusterka ...... i brak jest takich osłon ..

... VFR'ki z VTEC nie posiadają takich osłonek.

Edytowane przez ResoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...