Skocz do zawartości

GS 500e vs. Bandit 400


Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli chodzi o wygląd to zdecydowanie bardziej podoba mi się bandit400tka (nawet od B600 czy 1000).

wszystcy piszą o trudno dostępnych częściach, ale części eksploatacyjne są częściami uniwersalnymi, gorzej natomiast kiedy pójdzie ci coś w silniku

 

mimo wszystko brałbym na twoim miejscu B400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo nudzenia się małych pojemności, ostatnio kupiłem GS 500E 91r. i już po tygodniu troche mi się wydaje jakby za słaby i za wolny;) Wcześniej śmigałem na MZ ETZ 251:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit 400 to jest tzn Pocket Rocket.

Bardzo fajne moto godne polecenia.

4GARY, 4 GAZNIKI to nie to co 2 w gs500

 

Atw to moj kumpel ma jeszcze lepsza wersja na sprzedaz.

GsxR 400 ( silnik od bandita tylko mocniejszy )

polecam go, bandit i gs nie ma w ogole szans. szybki i w super stanie.

w poniedzialek bedzie na torze na trainingu mozna oblookac

http://www.allegro.pl/item103005108_suzuki_gsxr_400.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

oosobiscie jezdze GS500E, ale przed zakupem bardzo powaznie zastanawiałem się miedzy innymi nad Banditem 400, w gre wchodził jeszcze CB 5 ER5.... nom ale biorac pod uwage niskie ceny serwisu, i częscie oraz ich dostepność.... uznałem że GS bedzie najodpowiedniejszy, i poza tym krązy duzo opini, ze jest to bardzo zywotny motorek, przy odpowiednim dbaniu o niego. MJOze honda CB i K. ER5 sa nowszymi technologiami, ale co z tym idzie, jest więcej rzeczy które mogą siezpesuc... jesli ktos ma kase, to nie ma oczym mówic... ale jesli ktoś za ostatnia kase kupuje moto.... to powinien brac to pod uwage ;) pozdrawiam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Byłem szczęśliwym właścicielem Bandziorka 400 i naprawde to bardzo fajny motocykl! Na mieście sprawuje sie bosko jest lekki i bardzo poręczny. Bardzo wysoka kultura pracy silnika sprawia że naprawde ładnie ciągnie i naprawde zaskakuje mocą a troche jej ma (60 koni). Co do części to jak koledzy mówili że troche jest mały problem ale trzeba szukać cierpliwie to napewno sie znajdzie. Słyszałem że GS 500 jest trwalszy od Bandita 400, ale to normalne bo silnik bandziora jest troche wyżyłowany jak na tak małą pojemność, ale szczeże moge go polecić, naprawde super maszyna, polecam. Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_exclaim: nie chce sie moadrowac bo sam jezdze NSR125 ale ja osobiscie wybralbym bandita, mam jadnego kumpla co mial taki sprzecik, i naprawde bylem w szoku jak zobaczylem osiagi, swietnie sie prowadzi, i wogole 4gary (graja swietnie), co prawda GS tez niczego sobie. Oba motorki sa swietnymi maszynami typu NAKED

 

 

POZDRO p.S jak kupisz cos to sie oczywiscie pochwal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać B400 to finezja w stosunku do GS500. Ale biorąc pod uwagę kwestię awaryjności to zdania są podzielone. Jedno tylko weź pod uwagę: UŻYWANY MOTOCYKL KUPUJE SIĘ ROZUMEM A NIE SERCEM :clap:

Pozdrawiam Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...