Skocz do zawartości

GS 500e vs. Bandit 400


Rekomendowane odpowiedzi

ja chciałem gs lub inne 500 ale wybrałem xj600s i jestem suuuper zadowolony. moze i Ty sie zastanowisz moto pali przy spokojnej do 5l. i fajnie sie zbiera (w porównaniu do mz) i jest duuuzo wieksze od gs

Ale wybór nalezy do Ciebie

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalaezy, jaki jesteś duży. Bo B4 jest malutkie. Ale jeśli nie masz metra dziewięćdziesiąt to polecam B4 (bo śliczny, bo pięknie chodzi, bo 4 gary, bo ma swój charakter, bo ma dobre przednie hamulce :buttrock: ,bo jest oryginalny, bo laski na niego lecą :crossy: ) A częściami sie nie sugeruj. To różnie bywa. Ważne żeby ci sie sprzęt podobał :) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyka

 

ja też się zastanawiałam nad tymi dwoma :banghead: i szukam bandita :icon_razz:

jeśli moge spytać, to jakie masz doświadczenie w jeżdżeniu?

pozdro, yoanna

siemasz !jak jestes ze stolycy to moge dac ci sie przejechac to zobaczysz co to je :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pozostając w temacie to powiem, że osobiście odradzałbym bandita 400 ze względu na wymienioną już rzadkość wystaępowania sprzęta w kraju. stąd i problemy z późniejszą dostępnością części, jak prorokował już ktoś wyżej

 

natomiast wykraczając poza temat: z dziedziny lekkich 500 są jeszcze honda cb500, kawa er-5. warto i o nich poczytać przed zakupem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio miałem okazję pojeździć GS i powiem że nie jest taki zły. Swoje pod dupą ma, oszczędny no i dostępność do części również przeważa na korzyść GS. Spójrz na allegro. Nie wiecej jak 4 Banditów 400 tam nie spotkasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

- GS ma 2 gary Bandyta ma 4 gary

- lepszy klang silniczka u Bandziora

- cenowo podobnie ( +/- 500 zł )

- przyśpieszenie i V-max na korzyść Bandita

- bardziej zaawansowana technicznie jednostka napędowa w Bandycie

- na korzyść GS wypada tylko lepsza dostępność części i tańszy serwis bo jest motocyklem bardziej popularnym na naszych drogach... :buttrock:

 

PS. klasa motocykli "400" robi sie powoli w Polsce popularna, rozejrzyj się jeszcze za hondą CB-1

 

PZDR :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Zgadzam się z przedmówcą.

Wożę się tym sprzętem już prawie dwa lata. Niestety jest już stary, a ja z mechaniki raczej zielony, więc początkek sezonu to zazwyczaj drobny wydatek na jakiś "serwis" :/ . Tu masz kilka moich spostrzeżeń:

 

- Jeśli chodzi o części, to mimo że, moj nie jest w idealnym stanie, jedyne co mu wymieniałem to świece, no a z tym to oczywiście problemu nie ma

- W końcu przytrafi ci się jakiś ślizg. Mi się zdarzył przy małej (około 30-40) prędkości, ale straty są żadne, drobne ryski na wystającej ramie (duży plus), końcówce manetki i krawędzi tłumika. Weź to pod uwagę bo kolega też miał małego krasza i jego maszyna bardziej ucierpiała.

- Bandit daje dużo więcej frajdy z jazdy niż GS, jeździłem obiema maszynami i nie mam wątpliwości, niestety małe pojemności dość szybko się nudzą:/ - kumpel wytrzymał z GSem 2,5 miesiąca, zmienił na CBR 900, mnie powstrzymuje od dawna tylko brak funduszy.

 

Pozdrawiam i może zastanów się jednak nad jakąś 600 jak kolega micza :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyka

 

nie jestem ze stolicy, ale się tam wybieram prawdopodobnie w najbliższym czasie gsa obejrzeć :buttrock:

to jak? :icon_razz:

 

pozdr,yoanna

spoko to daj znac kiedy i jak tylko troche wczesniej bo troche pracuje ostatnio zeby zarobic na nastepnych grandysow:))))

p.s.prawko juz chyba masz, co nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez obstawiam na Bandyte jesli chcesz wiecej frajdy z jazdy, to jest najmocniejsza 400 jaka jezdzilem-ma niesamowite przyspieszenie jak na taka mala pierdziawke, no i fajnie wyje jak kreci do 14k. GS 500 w dwoch cylindrach to bardziej dla listonosza motorek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...