Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też zjechałem - ta po wawie to ch*j nie latanie :lapad: ale już za 1,5 tygodnia będzie szorowanko

 

To nie lepiej po sezonie opchnąć yamahahę i na przyszły sezon się przygotować :) :evil:

walsienaryj :biggrin:

 

Niby tak i też to biorę pod uwagę, ale tor już odpada bo nie chce rozjebać motocykla i siebie. Zostaly raptem 2 wyścigi, musiałbym wykupić licencje etc. Poza tym musiałem w moich w finansach włączyć oszczędną taryfę 24h/dobe, bez darmowych minut. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje Yamah'ę i zaczynam myśleć nad sprzętem na tor ( raczej w strone gsxr, ale nie wykluczam r6).

 

Jak jesteś zainteresowany to bede miał dwa gixxery 2006 rok bez owiewek z USA to sobie kupisz, założysz torowa owiewkę i masz zapierdalacza jak po ch**u. Jak jesteś interested to pisz na PW i ch*j. Generalnie jak ktoś chce mieć szpeja z USA to się przebranżawiam ;) (nie wiem czy tak się to pisze?)

 

ku*wa, narzekacie na latanie po Wawie, to pojedźcie sobie na urlop bez moto zobaczymy jak szybko zatęsknicie za toruńską z maxem 250 km/h.

 

Śliwa - mówiłeś coś o lekarzu sportowym, możesz pomóc w tym temacie bo nie mam czasu iść, a kurna sierpień coraz bliżej dzizas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliwa - mówiłeś coś o lekarzu sportowym, możesz pomóc w tym temacie bo nie mam czasu iść, a kurna sierpień coraz bliżej dzizas ;)
nic z tego, trzeba normalnie iśc i już, lobo coś mówił że ma tam jakiegoś w Arkadii, ale to musisz się go spytać
Chciałam tylko napisać że fajnie było zobaczyć Was wczoraj w 2oo :wink: Będę myśleć nad tym co mi powiedzieliście na temat jazdy.
Tu nie ma co myśleć - trza działać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieczka sie rozleciała

mozemy sie ustawiac na niedziele :buttrock:

daj jakąś propozycje o ktorej i gdzie

jeśli nie będzie padał deszcz :bigrazz: to możemy umówić się wstępnie ok. godz. 13.00 przy skręcie na Białobrzegi i Rynię (na stacji benzynowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie będzie padał deszcz :buttrock: to możemy umówić się wstępnie ok. godz. 13.00 przy skręcie na Białobrzegi i Rynię (na stacji benzynowej).

 

okejos

 

miejsce i czas dobre, co do pogody to w sobote sie dokladnie zobaczy

na pw wyslalem ci info

 

jak sie nie myle to stacja neste?? bedzie mozna taniej zalac tylko nie wiem jak z jakoscią scierwa, moze ktos sie orient?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy preclęta! jutro, czyli dzis ma byc z rana zajebiaszcza pogoda. jako ze sie wszyscy wylamali, albo chleja :D ja sam sobie z rana smigam do piotrkowa skoczyc pare razy. jak zechce wam sie ruszyc dupe gdzies w niedziele to zapraszam. bede tam chyba wiekszosc dnia, czyli do godz 18. Wasz kochany wujek - "pozdroszejsetbejbe" :icon_rolleyes:

 

i #### ##### pojechalem w #####. jak sie baby dowiedzialy ze ##### jechac chce to ##### takie sceny w domu mialem ze ja ########. pozniej wyjechalem z Goska i ##### tak wialo zesmy zawrocili zza nadarzyna. lipa jak ####. jak skakac to tylko z niemca.#########

 

 

 

EDIT: O tak nawet lepiej to wygląda :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo grzczenie prosze o umiarkowanie w pisowni, bo sypiecie wiąchami jak skur**syn, bez opamiętania, nawet jak nie jest to zupełnie potrzebnie. Już jeden temt poleciał na śmietnik, przypominam tylko :biggrin: :wink:

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siewkurwilemsie :wink: ale juz lepiej. :lapad: przejechalem sie puszka do piotrkowa, dowiedzialem sie co i jak i jade jakos w tygodniu sam skoczyc se z samolotu(mam pozwolenie od zony :rolleyes: :D :wink: )... Gadalem z Sebastianem aka Duke999, moze bedzie ustawka gdzies na kawke na miescie za godzine bajkami. jak ktos reflektuje to tel..pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siewkurwilemsie :cool: ale juz lepiej. :cool: przejechalem sie puszka do piotrkowa, dowiedzialem sie co i jak i jade jakos w tygodniu sam skoczyc se z samolotu(mam pozwolenie od zony :P :icon_question: :lalag: )... Gadalem z Sebastianem aka Duke999, moze bedzie ustawka gdzies na kawke na miescie za godzine bajkami. jak ktos reflektuje to tel..pozdro600

 

Major Thug skocz lepiej na baby, a nie z samolotu :icon_question: . No niestety na kawkie nie dam rady bo nie mam bajka dopiero jutro odbieram joł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wykoszystać tą pogodę bo jutro znowu ma padać, a w środę ubieram już sprzęta na tor. Latamy dzisiaj od jakiejś 17:00 jak ktoś chce się przyłączyć to niech da tu znać to wymyślimy jakieś miejsce ustawki. Myślałem o locie do Ostrołęki, bo ostatnio tamtędy jechałem puchą i było kilka fajnych winkli z dobrą nawierzchnią, ale możemy też obrać jakiś inny azymut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zwykle - opóźniona reakcja albo "czynniki obiektywne" :-(

Tym razem nie stawię sie gdyż dzisiaj wyjeżdżam do Katowic. Służbowo. Chyba, że zamiast na północ - pojedziecie na południe. Mógłbym wówczas wyruszyć o 17:00 bo w tak wybornym towarzystwie na 20:00 do Katowic zdążę...

 

-JU-

 

P.S. Sligier - wysłałem do Ciebie wiadomość. Dotarła?

Edytowane przez UFI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...