Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz go zje*ać żeby się przestał wpatrywać w te Niecne Zielone Oczy i w końcu wziął się do roboty icon_twisted.gif icon_razz.gif

Już złożona jest.Chodzi jak zegarek (ten szwajcarski :D )

swoja droga, jesli chcecie, zeby wasze sprzety lataly naprawde konkretnie, to polecam zawiezc je do Pawla... ja nie wiem jak on to robi, ale ja sie boje jezdzic po jego modyfikacjach notworthy.gif

Dokładnie.Po samych regulacjach moj B jakoś więcej wigoru nabrał ;)

Lobo kup sobie litra i Pawelek nie bedzie ci potrzebny icon_razz.gif

Paweł był ,jest i bedzie potrzebny :) (troche wazeliny nigdy nie zaszkodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat chodziło o innego Pawła :icon_mrgreen: ... ale przekonany jestem że Paweł Boruta jest równie dobry :icon_evil:

 

a ja nie hehehhehe

 

a Sligier zawsze byl preclem, tyle ze uspionym... jak agenci z ksiazek F. Forsyth-a :notworthy:

 

teraz my na tor, a on do Dominika... na browar :biggrin:

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a ja nie hehehhehe

 

a Sligier zawsze byl preclem, tyle ze uspionym... jak agenci z ksiazek F. Forsyth-a ;)

 

teraz my na tor, a on do Dominika... na browar :D

To Ty na tor jedziesz :buttrock: buahahahaha :banghead: Nic tam, później opiszecie jak to jest być objeżdżanym w dużej patelni po zewnętrznej przez precla :crossy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja to jest zawsze , a jak się stawisz na torze za 2 tygodnie to i jakiś sponsor się znajdzie

 

Nie wiem czy dojade na czas he he he he

 

P.S. Cytowałem Sligiera he he he

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello precellos, jutro latamy :crossy: chcemy lecieć do Nieporętu do PTM a później gdzie tylko będziemy mieli ochotę - może jakaś rybka czy cuś. Jak ktoś chce dołączyć to go ahead. Grzesiu, możemy się ustawić na maksyfie na Radzymińskiej ok. 17:15, no chyba że chcesz przylecieć do mnie do roboty :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to pozmienialem, co by mi zadna mazda dupy nie zloila hahaha

 

a na powaznie: lecimy gdzies w weekend?

pozdro600

 

A o co chodzi z Mazdą?

A tak w ogóle to może ktoś będzie dzisiaj w 2 kółkach? I może będzie chciał polatać z plecaczkiem?

Ja będę autobusem :banghead:

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...