Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam!

Poszukuję garażu/krytego miejsca prakingowego dla motocykla na Bemowie w okolicy Pro-Motora (widawska/wroclawska).

 

Cierpię niemiłosiernie, bo z braku garazu w W-wie moge jezdzic praktycznie tylko w weekendy =P Jesli nie znajdzie sie zadna miejscowka to za jakis czas przypomne sie z prosba :)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z racji jego braku motocykl stoi 50km stad w domu - jezdze wiec jak wroce na weekend :) Szkoda sprzetu na zostawianie w "gettach" odgrodzonych siatką, czy pod blokiem - idiotow nie brakuje, a mam juz nieciekawe doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Cześć wszystkim!

 

Przejdę od razu do rzeczy: czy jak jutro ładna pogoda będzie, to ktoś by ze mną polatał po mieście? Wpadam na chwilę na uczelnię w okolicach godziny 'jak wstanę' (estymuję, iż będzie to około 12-13) i mam zamiar pozwiedzać ulice miejskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panie i Panowie jako uczestnik tego szacownego forum mam zaszczyt zaprosić Was do udziału w festynie " Święto Rodziny" w dniu 5 czerwca od godziny ok. 13 30 w miejscowości Karniewo ( 80 KM od Warszawy w kierunku na Augustów tj. Serock,Pułtusk)

Otóż w mojej, powiedzmy niewielkiej miejscowości Stowarzyszenie działające przy Zespole Szkolno Przedszkolnym organizuje piknik rodzinny. Mamusie chcą zrobić swoim mężom niespodziankę. Postanowiły zorganizować paradę motocykli jako ważny punkt w/w pikniku. Na dzień dzisiejszy mamy potwierdzony udział motocyklistów z dwóch klubów. Miło by było, jako aktywnemu organizatorowi imprezy, zapowiedzieć wśród uczestników motocyklistów z naszego forum.

Jeśli będziecie zainteresowani, a mam nadzieję, bo dzieciom dedykujemy to działanie;

Pozdrawiam

Wojto 1976

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kiedyś ktoś pytał gdzie poćwiczyć winkle nie moge znaleźć tematu;(

 

 

 

jest dobre miejsce na ćwiczenie winkli. przy dolince nowy asfalt 2 pasy 3 albo 4 ladne zakrety w jedną strone, nie jest to obidowa ale jadąc samochodem świetnie sie prezentuje:) nie mówie głośno bo przyczajony tygrys w bialej czapce może przeczytać:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...