Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się mamy zapytać czy mogę iść z wami ? he he he
Jeśli nie chcesz iść to się pytaj :icon_eek:

 

Dobra lamusy i lamuserki, kto chce się napić to zabookować sobie sobotę 2 lutego. Plan jest taki że ok. 15-16 chemy wpaść na Expo i bezpośrednio z targów udać się do jakiejś knajpy w celu spożycia :flesje: Wpisywać mi się tutaj kto będzie, żebym wiedział czy wystarczy loża w Sofii czy trzeba całą Sofię zarezerwować :smile: :buttrock:

 

 

 

P.S.

 

To jest oficjalna impreza Halo Warszawa :buttrock: - preclom wstęp wzbroniony :icon_exclaim: :icon_twisted: (Gieniu - sorry, napijemy się soczku innym razem :icon_razz: ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ku*wa ;) Śliwa wziął sprawy w swoje manetki i już widzę jak oddaję kurteczkę do szatni w Sofii :icon_biggrin: Lobo, z tego co pamiętam to teraz ty stawiasz :flesje: Jak nie będziesz mógł się stawić osobiście to poprostu zrobisz przelew, najwyżej ogródek urządzisz w przyszłym roku :icon_mrgreen: .

 

No to ku chwale LCRT, bo już ku*wa nie "zwytrzymie" jak to śpiewał precel kuba galaretti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie ku chwale LCRT ale jeszcze się wstrymaj ziomuś chwileczkę :) a mnie się wzieło na małe wspomnienia i zapodaje teraz małą zgadywankę czyj to cytat z tematu HW

skończmy te durne gadki o niczym :icon_biggrin: wszyscy wiemy, że inni motocykliści mogą mieć inne zdanie na każdy temat i uszanujmy to :icon_mrgreen: i nawet z nimi możemy być na przyjacielskiej stopie :flesje:
;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahhahahhahhaahha

to jakis debil napisal :) tylko motocyklisci z LCRT maja racje :bigrazz:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=604425 :) :) :biggrin:

 

o mam drugą zgadywankę :D

Bo ten,że misiaczek był bardzo niemrawy i niezdecydowany co do swojego działania a ja nie jestm jasnowidzem i w myślach nie czytam kogo on chce kontrolować. :)
:biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mam kolejną :buttrock:

Kolego sympatyczny czy dostał czy nie ,nie Twój zasr... interes.

O pewnych sprawach nie wiesz i jak tak dalej będziesz pisał to się nie dowiesz. Na przyszłość miarkuj z takimi uwagami bo to nie jest odpowiednie miejsce.

 

Narazka

;)

 

buhahhhahahah :cool: Śliwa jestes nienormalny - jakies stare kotlety odgrzewasz - wszystko w porzadku? zona nie wraca za pozno do domu ?
Qrwa ziomuś trafiłeś w sedno... o własnie wróciła :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko czas pasi 2 luty jak dla mnie ok - znaczy się mama mi pozwoliła he he he

Wydaje mi sie że wybór terminu nie jest przypadkowy.

 

Śliwa do żony : Kochanie 2 lutego jest Expo mogę iść?

 

Żona : No oczywiście że możesz, idz żeby koledzy nie mówili że jestes precel i siedzisz pod pantoflem.

 

Śliwa : Dziękuję a wiesz podobno jakies fajne prezentację mają byc też w niedziele 3 lutego, to może zostane w Warszawie i poprostu przenocuje w domu u mamy.

 

Żona: No oczywiście jest to bardzo dobry pomysł tylko pamiętaj w niedziele o 6 00 do kościoła. Aha zapytam się księdza czy byłeś.

 

Nie wytrzymałem he he he

 

he he he he he he he he he he

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...