Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździ ktoś teraz a nie zapie**ala? Bo ja się wypuszczam za chwilę w miasto nauczyć się w końcu trochę topografii Warszawy, także zapraszam gdyby ktoś chciał i mógł mi pomóc ;)

 

Ja zazwyczaj sie turlam więc jak by co mogę po towarzyszyć next time :-) np. W niedziele

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj sie turlam więc jak by co mogę po towarzyszyć next time :-) np. W niedziele

tja gsx-r i się turlasz :P na jedynce 100km/h lol :P

 

ja tam się może nie turlam ale również nie zapier...m, więc mogę się przyłączyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja gsx-r i się turlasz :P na jedynce 100km/h lol :P

 

ja tam się może nie turlam ale również nie zapier...m, więc mogę się przyłączyć ;)

No co ty :-) jeszcze by sie zepsuł... :-P to w takim razie dogramy temat

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tym dogadywaniem;) Domiiniika rzuciła hasło, znalazł się odzew to teraz milczy, cykor:P

i Ty tez coś zaniemówiłeś Lupo:P no chyba że dogadaliście się we dwoje na pw na romantyczną przejażdzkę we dwoje to wybaczam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tym dogadywaniem;) Domiiniika rzuciła hasło, znalazł się odzew to teraz milczy, cykor:P

i Ty tez coś zaniemówiłeś Lupo:P no chyba że dogadaliście się we dwoje na pw na romantyczną przejażdzkę we dwoje to wybaczam:P

Wcale tak nie było jak opowiadasz :P fakt nawet nie było kiedy forum przejrzeć

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo ludziska :)

 

zostal ktoś na weekend w wawie???

a jak tak to czy byłby ktoś zainteresowany wypadem jakimś poza miasto. czy to mazury czy kierunek puszcza bialowieska czy może inne lokalizacja... ;)

Prędkość raczej turystyczna niż wyścigowa :) Termin: cała sobota :)

 

chętny ktoś ruszyć się z miasta??

Edytowane przez Jarzombek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam jak by ktoś chętny wieczorami(bo w dzień za gorąco) miał ochotę polatać po Wawie ew . w jakiś ładny dzień zebrać ekipę i ruszyć nad jakąś wodę (Zalesie, Zegrze) i pogrilować to jestem do dyspozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie!!!

04.07 zginął mój szwagier na motorze pod Warszawą,motory były jego pasją,miał zaledwie 28 lat i pozostawił żonę i 2 dzieci.Piszę tu po to,aby prosić was o ostatnie pożegnanie.Pogrzeb będzie 15.07.13 o godz 12 na Marysinie Wawerskim ul.Kościuszkowców 85 Warszawa

W imieniu swoim,rodziny i przyjaciół Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...