Skocz do zawartości

opinie na temat CBR 900 RR Fireblade


Gość Nosferatu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NIerozumiem jak mam uważać i niby kto i na jakiej podstawie skonfiskuje mi motorek?? A i słyszałem coś że można wysłać motorek stąd do anglii za jakieś tysiąc zł ale co do tego nie jestem pewny dlatego pytam. Poprostu coś takiego mi powiedział klient w salonie kupił motorek tu i zmieniał u nas gumy, i powiedział że będzie go wysyłał bo tam jest horrendalnie drogie ubezpieczenie.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym problemem wszystkich Fajerów była niższa prędkość maksymalna w porównaniu do konkurencji. 280 km/h osiągały z trudem, ale tak po prawdzie to taka prędkość nieczęsto się przydaje.

Mam jeszcze takie pytanko, jakie to są męskie motocykle, bo ja się dopiero uczę, mam R1 i 929, a te jak wiadomo są sprzętami dla małych dziewczynek...

 

powiedz mi ktora litrowka pojdzie wiecej niz 270 280km/h bo ja takiej nie znam nawet hayabusa bez lusterek i z lekkim kierowca osiaga 295km/h a to co pokazuje licznik to przygody kubusia puchatka :rolleyes: i tyle :icon_twisted:

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale ja niechce R1 bo to jest mało wygodne i ma juz troche wiecej mocy, wiecej pali z tego co ludze mówią, a poza tym ja sie niechcę ścigać z innymi tylko mieć frajde z jazdy z samej jazdy bo kto sie ściga ten prędzej czy później musi sobie kupić M1 :icon_twisted:

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pierwszy raz słyszę o 10 l... Wg mojej wiedzy to jest bardzo oszczędny motocykl, nawet schodzi do 4,5 litra. Kumpel miał 929 i w porównaniu z VFR, Xj, ZX6R, RF 600, CB 600, ZX9R jego motocykl palił najmniej

A jest możliwość złego wyregulowania motocykla, że mu tak dużo pali ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz litrowka ktora pojedzie wiecej niz 270 280 ? prosze bardzo honda cbr 1000 rr znajomy ma 298 wyciagnal i potem bylo 298 - 297 - 298 tak sakakalo a mial juz odrecone moze jakby byla bezwietrzna pogoda to do 300 by dobilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIerozumiem jak mam uważać i niby kto i na jakiej podstawie skonfiskuje mi motorek??

 

Cholera tyle sie napisalem i ch... wie gdzie poszlo :crossy: Zabierze ci Garda, czyli ichnia policja, jesli bedziesz tu mieszkal i pracowal, a nie jako turysta podziwial widoki.

 

 

A i słyszałem coś że można wysłać motorek stąd do anglii za jakieś tysiąc zł ale co do tego nie jestem pewny dlatego pytam. Poprostu coś takiego mi powiedział klient w salonie kupił motorek tu i zmieniał u nas gumy, i powiedział że będzie go wysyłał bo tam jest horrendalnie drogie ubezpieczenie.

 

:buttrock: Dowiedz sie czegos wiecej, prosze. To byloby jakies rozwiazanie. 500 km to nie 2000 km.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to dziqwne bylo ze tak przeskakiwalo a na 300 nie chcialo wskoczyc

ale nie przejmuj sie oczywiscie ze nie napewno nie bo mozna odblokowac moto albo zalozyc power commandera i odpowiednia ingerencja w komputer i przeszlo by 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że japońce nie pokazują więcej niż 299 km/h to taka niepisana między producentami mówiąca o tym że nie produkuje się motocykli które osiągają prędkość większą niż 300 km/h, dlatego na licznikach nie ma już cyfry 3 z przodu.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch znajomych mialo RR-ki i padły im skrzynie, a dokładnie 2 bieg, co fakt nie jezdzą oni turystycznie tylko dobrze łoja na gumie, z tego co słyszałem te sprzety ciezko jest zarznac ale to chyba odnosi sie do samego silnika?

Jak to jest z tymi skrzyniami słyszeliscie, zeby komus sie osra..a??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza sie że padają- standardowo... szczeglnie drugi bieg ale znam przypadki gdzie zaginłą w akcji 3ci albo skrzynia zblokowała sie między 4tym a 5tym.

Nie znaczy to jednak że skrzynie są złe tylko że jazda ostra albo czasem jakeiś błedy w sztuce.

W R1 na 100% 4 razy szybciej skończysz skrzynie niż w bladym takż nie ma co panikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...