Skocz do zawartości

uszkodzony ogranicznik wychylenia kierownicy – powód ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zwykły szlif to taki po którym wstajesz, otrząsasz się jak suka po j*niu

 

:icon_twisted:)))))))

rewelacyjne powiedzenie :rolleyes:

 

a wracajac do tematu...

no wstalem :) jakos.... :P

 

ps. faktycznie trzeba rozroznic szlify i szlify... dla mnie szlif jest wtedy gdy moto w nic nie grzmotnie tylko samo wyhamuje na asfalcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak noga boli jak sie do konca probuje to bydle utrzymac.. ciezki skubany... :)

 

230 kilo bydlaka to nie w kij dmuchał :rolleyes: całe szczęscie mało wywrotne toto jest. Ja nie zaliczylem tej gleby - poprzedni wlasciciel zrobił to za mnie. Ale tak to jest jak sie stawia na nóżkę zapominając ją rozłożyć :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... szlif przy 80, jako nic nie znaczące zdarzenie ... To jest właśnie TO co zaliczam raczej do poważniejszych zdarzeń. Zwykły szlif to taki po którym wstajesz, otrząsasz się jak suka po j*niu, szacujesz szkody na nieduże, siadasz i jedzisz dalej. Udany szlif przy 80 ( na szosie ) to cud po którym warto już dać na mszę. Powiedziałem, howk.

 

 

Zbychu, nie przesadzaj! Sam miałem szlifa przy 120 i wstałem, otrząsnąłem się jak suka, podniosłem moto i pojechałem dalej... tyle że było to w deszczu :rolleyes: i miałem crash pady.

 

W FZR600 jak jak nie pasz padów to masz szansę przy szlifie że kierownicą o asfalt haczysz a wtedy... :icon_twisted:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścięcie tego ogranicznika NIE MUSI wcale oznaczać nawet BARDZO DELIKATNEGO SZLIFA!!!

W moim bandicie 1200 ściął się w wyniku załapania szimmy, które nie zakończyło się glebą, gdyż przypadkowo nacisnąłem ten czerwony wyłącznik zapłonu przy kierownicy, w wyniku czego szimmy ustało!

Działo sie to przy około 80km/h, gleby nie było a ogranicznik został dokładnie ścięty!

Więc na pewno jego stan nie mówi nic o ewentualnej glebie czy szlifie, po prostu to bardzo delikatny element..

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprzęcie kolegi, uszkodzeniu uległ ogranicznik na RAMIE…. Można było by się tym zająć, dospawać tam co nieco, ale jest problem z dojściem , trza by było trochę go rozebrać… :buttrock:

 

BTW: dziękuje za liczne wypowiedzi :crossy: Własnego zdania/doświadczeń na ten temat nie mam, jednak przyjmuje założenie, że jak to powiedział Staszek_s:

po prostu to bardzo delikatny element..
Pozdrawiam Edytowane przez Pioter900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...