Skocz do zawartości

Stroj na enduro!!!!


Gość adam88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie pytanko. Jestem laikimem w tych sprawach i chcuialbym sie dowiedziec po co jest kominiarka na motor (enduro)

 

a ja mam takie pytanko. Jestem laikimem w tych sprawach i chcuialbym sie dowiedziec po co jest kominiarka na motor (enduro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko. Jestem laikimem w tych sprawach i chcuialbym sie dowiedziec po co jest kominiarka na motor (enduro)

 

a ja mam takie pytanko. Jestem laikimem w tych sprawach i chcuialbym sie dowiedziec po co jest kominiarka na motor (enduro)

 

Bo jakoś trzeba zdobywać kase na utrzymanie crossa :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adam88

Ja Ci znajde buty podaj numer i do jakiej kwoty,mam ftyki do bucików crossowych :]

 

 

 

numer butow to 44 lub 45. Najlepiej jak najtansze jakby byly to ok150zl.

 

Jesli ktos mialby jeszcze rekawiczki niezniszczone w dobrym stanie to tez bym wzial.

Edytowane przez adam88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam napisze coś nieco o moich doswiadczeniach oddnośnie zakupów :

1.kask najlepij na alegro ja wyrwałem nowego caberga za 180zł nowy taki jak mój normalni 100 drożej dlaczego caberg polska firma posiada wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa wszystkie elementy wymiene do dokupienia w polsce za normalna kase.

2. buty dość długo szukałem ogladałem uzywki ale ci niektórzy ludzie na alegro to sprzdaja za 200-300zł taki szrot ze głowa boli przez 2 miechy trafiły sie jedne ale poszły zaniem sie aukcja prawie zaczeła w miedzyczsie sobie w martensach noge sklepałem i ten ból przekonał mnie do kupna nowych w miare dobrych na alegro gosć ma ONELL ZA 429 ALE ostatecznie zdecydowałem sie na formy terain za 508zł but ma być wysoki miec dobre sztywne mocowania nie wygladac jak fly ani probiker bo pierwszy to drewnik beznadzieja a drugi to jak gumiak to lepij kupic gumiaki i zrobic ochraniacze z kawałka blachy a buty musza być troche wieksze niż noga.Moje buty juz uratowały mi 2 raz kostke lepiej kupic niz dostac za darmo buty z gipsu albo szyne po drugie w takich butach jedzie sie dużo pewniej

3.rekawice dobre by były nieprzewiewne ale oddychajace ale tak naprawde takich nie ma są z systemami ale to słabo działa na enduro wazne zeby w rece nie było zimno.

4.kombinezon jakis high dry wtedy można jezdzic nawet jak jest deszcz i jest ciepło bo on jest nie przewiewny a to bardzo ważne to prawda ze jak wracam z gór po 3godz latania to sie ze mnie leje ale w trasie jest innym dobrym rozwiazniem to spodnie skóra na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 

Kupując rękawice przez Internet pamiętaj o jednym - MUSISZ być 100% pewien co do rozmiaru. Jeśli kupisz delikatnie za małe, wówczas materiał między palcem wskazującym, a kciukiem (tak się mierzy rękawice enduro, czy mają odpowiedni rozmiar) będzie się naprężał. Jeżeli będzie się naprężał, to strzeli szew po 2-3 jazdach. Jak strzeli szew, to będziesz mógł wywalic rękawicie - zszycie ich w tym miejscu jest praktycznie niemożliwe.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mowi Dominik ja wlasnie takie kupielm i po okolo 5 jazdach szczelil szew i niestety skoncza w koszu a co do rękawiczek polecam ci Acerbisy za 100 zł masz bardzo bobre rekawiczki

Edytowane przez Mario_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do googli? jakie kupic? nazbierać trochę więcej kaski i kupić coś typu UVEX czy ProGrio?

Czy Scott za 50 zł wystarczą?

 

Na początek i do pierwszego zaparowania tak :D

Dużo lepszym pomysłem jest dozbieranie i kupienie googli z podwójną lub potrójną nieparującą szybką - ideałem byłby zakup Oakley`ów (np. takich - jakiś czas temu były na Allegro było więcej modeli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko te ostatnie AXO bo kumpel takie miał i były naprawde naprawde OK! a reszta to jakies "gumiory" :clap: wiem ze firmowe ale no takie jest moje zdanie

 

Co myślicie o zbroi SIX SIX ONE PRO PRESSURE SUIT? to jest topowy model.

http://www.sixsixone.com/catalog.aspx?id=0...15babfb&pl=MOTO

i butach O Neal Element 2007

http://www.enduro-cross.pl/buty.php5?id=18

Pozdrawiam

Gajepp

Mam SIX SIX ONE ale starszy model i żłów na plecach jest za krótki o jakies 20cm nie wiem jak w tej nowej a ta co ja mam to rozmiar L a te buty O Neal sa tez bardzo fajne bo kiedys sprowadził kumpel ze stanów kilka par. moze nie sa najpiekniejsze (na zdjeciu wygl.lepiej niz w rzeczywist) ale sa solidne i porzadne.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...