Skocz do zawartości

Stroj na enduro!!!!


Gość adam88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

A co myślicie o takich butach:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=101722755

Czy w ogóle nadają sie na enduro :D ?? :D

Ja raz miałem przygode. W tamte wakacje codziennie jeździliśmy z Techaniczem i tak zawsze miałem na sobie wojskowe solidne buty. Raz tylko ich nie założyłem (dzień wcześniej sie rozwaliły) i tak chciał los, że akurat wtedy zaliczymy glebe. Jechałem w zwykłych adidaskach i los tak chciał, że moto mnie przygniotło a tym samym tłumik lekko dotykał mojej kostki (w przypadku obuwia wojskowego było by to nie możliwe) Więc moim zdaniem każde wyższe obuwie jest jak najbardziej potrzbne. W moim przypadku snonczyło się na lekkim odparzeniu i duużym bulem kostki przez pare dni :D

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydają sie strasznie szybko chłonąć wode.. i jakoś solidnie nie wyglądają by mogły chronić porządnie nogę. Nie wiadomo jak ze sztywnością i trwałością.. nie ma co eksperymentować. Nie nadają sie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydawało, że szybko by przepuściły wode :icon_exclaim: To są buty bardziej moim zdaniem na turystyka :biggrin: Masz racje nie nadają się :cool:

Pozdr. Magik.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja w takich smigam nic mi sie nie stalo naszczescie nigdy. Raz zachaczylem o pieniek lezacy obok sciezki w lesie i przod buta sie zdeformowal ale mi sie nic nie stalo bo przody sa sztywne i jeszcze mam je troch zaduze :icon_exclaim: ale nie polecam tych butow do enduro przemakaja szybko ale nie wiem jak jest w prawdziwych butach do endurowania te usztywniaja koste i nic wiecej mozna pewniej stapac tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podobała mi sie wypowiedź PomyKa. Heh fajnie to określiłeś... :cool:

Tylko mnie zastanawiają używki za 100zł ??? Jeszcze takich nie znalazłem ale szukam dalej- z ciekawości :biggrin:

Kolega wyżej napisał szybko przemakają i nie poleca :icon_exclaim:

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item101653102_buty_taktyczne_grom.html Tańsza, i chyba nie wiele gorsza alternatywa. Jeżeli nie jeździsz wyczynowo, to chyba nie warto kłaść wielkich pieniędzy na buty. Wiadomo, każdy Ci powie że to ważne, i że bez tego to możesz sobie cuda zrobić – bo mają kase i ich na to stać. Był bym „nie pedagogiczny” gdybym odradził Ci kupno porządnych i mocnych butów. Ale chyba ważniejszy jest np. buzer, a już na pewno kask. To działa miej więcej na tej zasadzie. Jeden Ci powie że musisz kupić sobie bieliznę specjalną bo sobie coś odparzysz albo inne cuda nie widy i po prostu musisz to mieć bo inaczej to… Drugi powie Ci że lepsza jest czapka od kasku bo po zrzuceniu z 40 piętra nic się z nią nie dzieje a kas się połamie :biggrin: Zachowaj zdrowy rozsądek, i kupuj to, na co Cię stać, a nie na zasadzie zbierania rok na buty, bo tylko takie się nadają :cool: Pozdrawiam z… Boru.

 

P.S. (tylko cicho bo mnie zakrzyczą) Ja jeżdżę w gumofilcach, a co tam :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem/kupuje tak:

1.Kask, ja kupiłem na allegro Lazer MX 5 za 120 zł z lekko połamnym daszkiem, w sklepie w moim mieście kosztuje 520 zł identyczny:) I goole :icon_exclaim:

2.Buty, Ja mam w Crossie bardzo chudy starter i w adidasach po 20 kopnięciu nie czujesz nogi taki ból, a w butach bez problemu i woda sie nie naleje tak szybko i masz ochoronioną nogę.

3.Mam zamiar kupić buzer i chorniach kolana, i tu moje pytanie wyłożyć trochę Więcej i kupić przegubowe czy zaoszczędzići kupić zwykłe?

4.Spodnie i rękwiczki (co do rękawiczek ja jeżdżę puki co w takich bawełnainych białych z gumowymi kwadracikami od spodu, trzymią się super manetki, tylko że rękawiczka sie czasami przesuwa.

5.Nałokietniki, (jeszcze nigdy nie wyglebiłem na tą częś ciała : P )

5.Ewentualnie pas nerkowy. Tylko co ona daje?

6.Koszulka.

BTW. Nie trza Ci 500 zł na butym ja kupiłem używane po 1 sezonie. Klamry wszytkie super stan, skura nie popkęana wszystko ok. Tylko lekko wytarte pięty. i dałem 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem buty Sidi w super stanie, fakt faktem że od kolegi za 170zł, ale widziałem takie na allegro i stoją od 200zł również w super stanie.

Jeżeli był byś zainteresowany to mam na sprzedaż spodnie Diadora w bdb stanie. Brat troche pojeźdżił i wyrósł. Rozmiar M. Są to spodnie na enduro a więc troche mocniejsze od motocrossowych. Mają tak jakby wbudowany pas nerkowy. Naprawde fajny model. Jak coś to wal na gg lub PW. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekawice acerbisa najlepiej , stanowczo odradzam scotta . Kuszacza propozycja sa rekawice sinsilao za 59 zl , firma dobra , nie wiem dokladnie jakiej jakosci maja rekawiczke ale mysle ze nie jakis szmelc.

 

Polecam te rekawice : http://allegro.pl/item102607290_acerbis_rekawice.html . Zajebiscie wytrzymale , bylem maxymalnie zadowolony z nich , jednak jedna mi sie zagubila i koniec ;(

 

o nawet zauwazylem ze to ten sam sprzedawca. Osoba ktora wystawia te rekawice ma salon w bochni , dziwne bo ja je kupilem na miejscu za 70 zl :icon_exclaim:

Edytowane przez aLLy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adam88

Kupie chetnie uzywane buty, ochraniacze na kolana i lokcie no i jak ma ktos tanio to spodnie z koszulka (na ok 183cm) i kask enduro. Wiec jesli macie cos na sprzedaz to piszcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...