Skocz do zawartości

Strategie Uliczne (nowa ksiazka)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam nadzieję że jeszcze nie było na forum - jak było to przepraszam nie bijcie (szukałem i nie znalazłem).

 

10 maja ma się pojawić w księgarnach nowa książka "Strategie uliczne" - autor: David L. Hough

 

Książka z tego co się zorientwałem traktuje o technikach poruszania sie po mieście - co robić aby przeżyć.

Autor to ten sam gościu który napisał "Motocyklistę doskonałego".

Ja kupię napewno.

 

Nie wiem czy w dobrym dziale jak nie to proszę o przeniesienie. O książkach znalazłem trochę w dziale Przy piwie, ale wydaje mi się że skoro książka mówi o technikach jazdy to ten dział chyba się lepiej nadaje.

 

Zdrówka życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w 3miescie bardzo ciezko o motocykliste doskonałego...znika jak swierze bułeczki z empikowych półek. musiałem zamówic i czekam. mam tylko nadzieje ze sie okaze tak dobra jak ja opisujecie. poczekamy, poczytamy...zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka wchodzi do sprzedazy 10 maja (wydawca: wydawnictwo Buk Rower). Mam nadzieje, ze uda mi się jeszcze wyrwac ja do recenzji w najblizszych dniach. Jak tylko trafi w moje rece (jest pewna szansa, ze bedzie to jeszcze przed 10 maja) to od razu dam Wam znac jak prezentuje sie zawartosc, czy jest rownie dobra jak Motocyklista doskonaly.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Motocyklista..." jest naprawdę dobry. I sprezentowałem go Braciszkowi i też jest zadowolony, a jeździ już ładny kawałek. Tym niemniej na pewno nie wystarczy oprzeć się tylko na "Motocykliście...". Z mojej krótkiej praktyki już mi brakuje w niej wielu rzeczy (np. jazda z kuframi a zachowanie się moto, dobór ubrania, jakieś drobne ustawienia moto etc.), ale cóż, na pewno o moto możnaby napisać wiele tomów :D. Tedy pytam znajomych i na forum, i przeglądam i uczę się każdego dnia. BTW to super sprawa to formu :D.

 

Super, że wchodzi kolejna kniga DLH, na pewno kupię. :D

 

 

Greetz,

 

&REW. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowida się ciekawa publikacja..."Motocyklistę doskonałego" kupiłem niedawno i jeszcze nie przeczytałem całego, ale nową książkę zamówię jak tylko się pojawi. 16 maja zaczynam wakacje więc będzie co robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ukaże to będzie wiadomo ile kosztuje :D

Ja znalazłem tylko zapowiedź w majowym Motocyklu że książka będzie.

 

Przed chwilą wygooglałem, że powinno to być około 30 złoty (może trochę mniej).

 

Zdrówka życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...