Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz wczesniej pisalem, bylem dzisiaj po raz pierwszy na torze. Wrazenia poprostu niesamowite, nie do opisaniaa ;) Polecam wszystkim! :P Jak na pierwszy raz calkiem niezle, wszyscy mnie wyprzedzali, ale co tylnego laczka zamknalem, to zamknalem :P Dzieki Aadamuss'owi za oprowadzenie po torze. Pare osob robilo zdjecia, jezeli ktos ma jakies to niech udostepni... Pozdrawiam wszystkich maniakow adrenaliny i nie tylko :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek jak miodzio.

Troche pzegięcie z tym ze zawsze z opoznieniem zezwalają na tor np o 16h15... a Czerwoną flagą mahają juz o 17h55... takie niesmaczne...

 

Dużo wiary było, a jeszcze wiecej starszych bajkerow co się nową nawierzchnią podniecali. :)

 

Trening jak trening, chyba tylko jeden wypadek... u niemca w zielone, r1ka poleciała ale nie jestem pewny.

 

Pierun nastepnym razem zaklej lusterka bo widzialem ciagle w twoich lusterkach twoj wzrok i twoje przerazenie.. a tu chodzi o to zeby się na przód patrzyc i zapierniczac.

atw to chyba dałes troche czadu :wink: pomysł zawsze ze jestes lepszy od tych co nigdy na torze nie byli a wygadują jacy to oni nie są kozacy przy piwie... ;) :lapad:

 

Ziut w depot smigał pionem... ;) :D :biggrin:

atw jaką masz pojemnosc?? bo jakos sie zrownalismy na prostej i byłes szybszy.... szybciej hamowales tez :wink:

 

Zostało nam tylko czekac do next mondeju :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniedziałek jak miodzio.
jak dla mnie zbyt goraco i jak zwykle zbyt wolno, co nie przeszkodzilo mi zjechac do zera slajder na prawym bucie :P btw gdzie mozna cos takiego kupic?

Ziut w depot smigał pionem... :) ;) :D

jakos nie moglem sie powstrzymac ;)
atw jaką masz pojemnosc??
tu widac pojemnosc :wink: http://parking180606.fajnafotka.pl/?linked...ntentUID=337833

bo jakos sie zrownalismy na prostej i byłes szybszy.... szybciej hamowales tez :lapad:

obiecuje ze to drugie juz sie nie powtorzy :P

 

moze za tydzien beda lepsze warunki i lepsze czasy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierun nastepnym razem zaklej lusterka bo widzialem ciagle w twoich lusterkach twoj wzrok i twoje przerazenie.. a tu chodzi o to zeby się na przód patrzyc i zapierniczac.

atw to chyba dałes troche czadu :) pomysł zawsze ze jestes lepszy od tych co nigdy na torze nie byli a wygadują jacy to oni nie są kozacy przy piwie... :buttrock: :banghead:

Nie ma co sie dziwic, w koncu pierwszy raz na torze bylem... Mam po prostu odruch patrzenia w lusterka BO MOTOCYKLE SA WSZEDZIE :banghead: Tak poza tym to w koncu treningi dla amatorow i wole uwazac na innych, bo plastiki do r6 tanie nie sa :) Co nie zmienia faktu ze nastepnym razem chyba lusterka odkrece :)

Czadu dawalem.... na prostych :( hehe

Edytowane przez Pierun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie dziwic, w koncu pierwszy raz na torze bylem... Mam po prostu odruch patrzenia w lusterka BO MOTOCYKLE SA WSZEDZIE :buttrock: Tak poza tym to w koncu treningi dla amatorow i wole uwazac na innych, bo plastiki do r6 tanie nie sa :banghead: Co nie zmienia faktu ze nastepnym razem chyba lusterka odkrece :banghead:

Czadu dawalem.... na prostych :) hehe

 

Czy jest sens ,zebym przyjechala skoro jezdze dopeiro dwa miesiace w sumie...i tak sie do zakretu nie zloze...hmm...nie bylaby jakas zawalidroga?(tylko bez skojarzen:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens ,zebym przyjechala skoro jezdze dopeiro dwa miesiace w sumie...i tak sie do zakretu nie zloze...hmm...nie bylaby jakas zawalidroga?(tylko bez skojarzen:)))))

 

 

Bez obrazy, ale wg mnie raczej nie - jest duże prawdopodobieństwo, że się poprostu wystraszysz. Daj sobie troszkę czasu na rozjeżdżenie i wtedy przyjedź - jak już zrobisz troszkę kilometrów i bedziesz się czuła pewnie na moto. Może po wakacjach ?

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Popieram przedmówcę. Ja rozumiem, że tor jest dla wszystkich, ale jednak pewne rozjeżdżenie musi być, inaczej tam będzie jak na autostradzie...

Tak a'propos - o co chodziło z pomiarem głośności w miniony poniedziałek??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. Ja rozumiem, że tor jest dla wszystkich, ale jednak pewne rozjeżdżenie musi być, inaczej tam będzie jak na autostradzie...

Tak a'propos - o co chodziło z pomiarem głośności w miniony poniedziałek??

pzdr

 

Juz był jeden chyba tryumphem triple co stope wystawiał w zakretach.... :banghead:

Wiec ToR to nie zarty,

Trzeba zrozumiec ze trening dla amatorow tzn trening dla osob bez licencji czyli awansowanych bajkerow.

To nie jest plac manewrowy z wielka osemka.

 

A co do pomiaru głosnosci to wyglada to tak:

Podjechalem Busem pod kolesia: "Musze głosnosc mierzyc??" "aaaaah jedz pan"

i to wszystko :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a'propos - o co chodziło z pomiarem głośności w miniony poniedziałek??

pzdr

 

 

W ten poniedzialek tez mierzyli - pytałem biletera o co chodzi, powiedział, że pobliscy działkowcy się na za duży hałas skarżą :banghead: ale nie wiem czy mnie w konia nie robił :buttrock:

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobliscy działkowcy się na za duży hałas skarżą :buttrock:

 

a kto im kazal robic ogrodki przy torze? a samoloty to im nie przeszkadzaja? zupelnie jak gornicy - ciezko im w kopalni to se pojada do stolicy zadyme zrobic :banghead: taki byl ich wolny wybor wiec teraz nie maja prawa sie rzucac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogłbym mieszkac przy Torze.

po pierwsze miałbym blisko

po drugie dzwiek porannych trenningow jak spiew koguta budzil by mnie ze snu...

 

 

 

 

ale ludzie zawsze sie czepiaja, tak jak ekolodzy co nie pozwolili na poszerzenie stref bezpieczenstw w zakretach bo tam sa stare drzewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupelnie jak gornicy - ciezko im w kopalni to se pojada do stolicy zadyme zrobic :wink: taki byl ich wolny wybor wiec teraz nie maja prawa sie rzucac

bez komentarza - zastanow sie czasem na przyszlosc

ps. sory za oftopa ale nie wstrzymalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zbyt goraco i jak zwykle zbyt wolno, co nie przeszkodzilo mi zjechac do zera slajder na prawym bucie :) btw gdzie mozna cos takiego kupic?

 

z tego co pamiętam masz Daytony Clubmany nie??

 

najpewniej w louis-ie :)

 

tu masz linka

 

http://www.louis.de/?topic=artnr_gr&artnr_gr=10001190

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Właśnie założyłem do Duki świeże Pirelli Dragon Supercorsa w specyfikacji SP2 (nawet nie wiecie, ale one kleją się nawet jak się na nie patrzy :)) i jestem gotowy do poniedziałkowego latania :) Oponki same walą się w zakręt, tak są spiczaste!! Oł jessss.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...