Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do toru jazdy to moim zdaniem idealne byłoby umieszczenie na stronie AW nagrania z motocykla jadącego kółko optymalnym torem i już. Tak jak widziałem na stronkach kilku innych torów w Europie.

 

 

 

Przecież jest filmik jak Badziak lata na torze jest kamera i w tym samym czasie mówi z jakimi prędkościami wchodzi i wychodzi z zakrętu i takie tam Bobo mi pokazywał ten filmik więc niech ktoś zamieści link do filmiku i sprawa z głowy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest filmik jak Badziak lata na torze jest kamera i w tym samym czasie mówi z jakimi prędkościami wchodzi i wychodzi z zakrętu i takie tam Bobo mi pokazywał ten filmik więc niech ktoś zamieści link do filmiku i sprawa z głowy :buttrock:

 

akurat to nie jest dobry przykład.

Bo na tym z Badziakiem to na prostej jest ponad 300km/h a przed sławiniakiem grubo ponad 240km/h

nie rozum przez to ze 300km/h na prostej nie jest optymalnie :icon_mrgreen: ale to juz extrem

...

 

Fajnie ze sie cos ruszyło na forum i ze bedą jakies konsekwencje w czynach.

jestem bardziej za sprawdzeniem stanu tech niz za poziomem hałasuj.

Przyjedzie kiedys jeden, i tak Tor zazyga olejem ze dopiero bedzie lipa :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

 

ja mam chyba odpowiedni filmik - jazda by Mr.Stach, gdzieś z roku 2001, jeszcze na Hondzie SC-44. Filmik jest fajnie zmontowany, bo motocykl kręcony jest spoza toru i dosyc dokladnie widać jak jedzie, a w prawy dolny róg ekranu wmiksowane są zegary ze wskazaniami w danym punkcie. Tylko musiałbym zapytać autora filmu o zgodę. Ew jakiś komentarz słowny trzeba by dołozyć, bo tam jest tylko silnik plus muza. Aczkolwiek jak się tak zastanawiam, to wydaje mi się, że samo obejrzenie filmiku nie załatwi sprawy. Bo inaczej to wszystko wyglada zza kierownicy kiedy zakręt zbliża sie nieprzyzwoicie szybko :icon_mrgreen:

 

 

Pozdrówki

Tomek

 

PS - dla niezorientowanych - Mr.Stach to Piotr Stachowiak, aktualnie zdaje się na 3 miejscu w superbike.

Edytowane przez TomekL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nio :banghead: miedzy innymi.

 

powiedzcie raczej co wyszło z tego dzisiejszego spotkania i treningu ??

 

 

 

Witka

 

 

spotkanie to ma byc za tydzień dopiero. A co do treningu - http://www.wyscigi.webd.pl/phpbb/viewtopic...t=536&start=288

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobie pojeździłem, pierwszy raz na fzs, po raz pierwszy na nowej nawierzchni i debiutancko od czasu crashu.

czas poprawiony o 2 sec w stosunku do ubiegłorocznego, lecz kondycyjnie duuuużo gorzej :)

 

ps.

robił ktoś może foty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobie pojeździłem, pierwszy raz na fzs, po raz pierwszy na nowej nawierzchni i debiutancko od czasu crashu.

czas poprawiony o 2 sec w stosunku do ubiegłorocznego, lecz kondycyjnie duuuużo gorzej :)

 

He, ja myślałem, że to jest fzs 600 w pierwszej chwili i byłem w ciężkim szoku że nie mogłem na rozpędzaniu na prostej w zaden sposób odjechać... :flesje: a tak ogólnie to miło popatrzec jak się składasz w zakretach :) ;)

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...