Skocz do zawartości

Enduro/Crossomaniacy POZNANIACY


bartasjbl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko poligon i okolice tzn:

- nasz mały tor w Morasku

- poligon z przystankiem w Biedrusku w Kuźni, w niedzielę o 12 zjeżdża tam wielu motocyklistów kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu a później się rozjeżdżają w różne kierunki:

- znów na poligon,

- nad Cybinę,

- do Obornik na tor różnymi trasami, no i w samch Obornikach wiele osób spotyka się i śmiga na torze i okolicach.

 

bartasjbl a ty skuterkiem chcesz tam jeździć (bo ostatnio widziałem 2 asów na poligonie) czy może kupiłes jakiegoś crossa czy enduro??

 

 

Ja tylko poligon i okolice tzn:

- nasz mały tor w Morasku

- poligon z przystankiem w Biedrusku w Kuźni, w niedzielę o 12 zjeżdża tam wielu motocyklistów kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu a później się rozjeżdżają w różne kierunki:

- znów na poligon,

- nad Cybinę,

- do Obornik na tor różnymi trasami, no i w samch Obornikach wiele osób spotyka się i śmiga na torze i okolicach.

 

bartasjbl a ty skuterkiem chcesz tam jeździć (bo ostatnio widziałem 2 asów na poligonie) czy może kupiłes jakiegoś crossa czy enduro??

Witaj kolego jak po zlocie Subaru nasz ekipa latała po Biedrusku w sobote nakrecielismy troche szkoda że Cienie nie było .Napisze jak bedziemy jeżdzić w nastepnym tygodniu skłąniamy sie bardziej do sobót ale niedziele nie wykluczone.

Pozdarwiam Darco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego jak po zlocie Subaru nasz ekipa latała po Biedrusku w sobote nakrecielismy troche szkoda że Cienie nie było .Napisze jak bedziemy jeżdzić w nastepnym tygodniu skłąniamy sie bardziej do sobót ale niedziele nie wykluczone.

Pozdarwiam Darco.

Powoli dochodzę do siebie. :icon_mrgreen:

W niedziele chętnie pośmigam a i w sobote po 13 czemu by nie. :wink:

Do Obornik drogę znam to możemy pojechac.

 

Sam bym chętnie w tym CrossCountry startnoł ale nie miałem kiedy się przygotować.

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biegi na cross country w Obornikach

 

sobota

 

bieg 1 ---- 18.00 - 19.30

bieg 2 ---- 20.00 - 21.30

bieg 3 ---- 22.00 - 23.30

 

niedziela

 

bieg 1 ---- 10.15 - 11.15

bieg 2 ---- 11.30 - 12.30

bieg 3 ---- 9.00 - 10.00

Edytowane przez grucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zabrali za jazde po% 0,52
Naprawde super, jest się czym chwalić. Przez takich skończonych idiotów zginął mój kolega. Szkoda że niewiedziałem o tym CrossCountry, chetnie bym pojechał. Jak zwykle spóźniony. Pozdro Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z:

http://forum.motocyklistow.pl/Moze-polatam...zem-t50521.html

Witam! ostatnio z kumplem spotkaliśmy 3 kolesi z okolic poznania ( pozdrowionka chłopaki smile.gif

) moze polatamy w niedziele razem? jest moze jeszcze ktoś chętny?

ps chłopaki zapodajcie foty z niedzielnego wykopywania moto smile.gif

grucha, również pozdrawiam. :icon_mrgreen:

Z niedzielą jeszcze zobaczymy.

Ja chcę jechać potrenować na tor do Obornik a przy okazji wpluskac się dla ochłody w jeziorku jak to ostatnio zrobilismy zanim was spotkaliśmy.

 

Foty z wyciągania moto mam ale już po akcji, może ktoś będzie miał lepsze.

 

Już po akcji:

http://img162.imageshack.us/img162/301/25060617412wx.jpg

W poszukiwaniu butów: :icon_mrgreen:

http://img425.imageshack.us/img425/967/25060617405pj.jpg

JA też się nieco zabagniłem:

http://img49.imageshack.us/img49/4752/25060617273wk.jpg

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no coz,bywa.... :biggrin:

 

SEBOOL skladaj fure i dawaj na poligon, BaRy tez koluj ekipe i przyjedzcie.... bedzie git :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...