Skocz do zawartości

Enduro/Crossomaniacy POZNANIACY


bartasjbl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik jakbyś napisał jak zdobyć taką przepustke, albo co zrobić żeby jeździć legalnie i nikomu sie nie narażać to byłbym wdzięczny. Pozdro

Wlasnie domiinik moglbys powiedziec jak zalatwic

 

 

A ty kaze gdzie dokladniej mieszkasz i jaki sprzet zamierzasz kupioc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teoretycznie powinienem zmienić nazwe miejscowości bo przeprowadziłem sie z Grunwaldu na wieś :) ale przynajmniej mam teraz ciekawe tereny do jazdy. Co do sprzętu to nie mam jeszcze upatrzonego konkretnego modelu ale bedzie to motocykl na tor bo to mnie kręci czyli jakiś 125 2T lub 250 4T ale zdecydowanie bardziej 2T (z różych względów) P.S szukałem do niedawna SX 200 ale rozmawiałem z Marcinem Wójcikiem (jeździł na niej w klasie OPEN w 2004r) o tej maszynie i zdecydowanie mi ją odradził. P.S2 może stworzyćby nową grupę forumową taką jak HALO szczecin tylko że z WLKP?

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie zezwoleń będziemy niebawem rozmawiać z odpowiednimi ludźmi, Trochę to potrwa, zobaczymy co z tego będzie.

pzdr

ok wieljkie dziski. A ty masz moze taka jakoas dokladna mape okolic poznania a szczegolnie z biedruska, moraska itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam forumowiczów z Poznania !!

Dopiero dziś się zarejestrowałem w poszukiwaniu z kim w okolicy poznania by pojeżdzić :icon_mrgreen:

Tu widzę że fanów nie brakuje!!!Kupiliśmy we czterech kolegów dwa endurka i dwa crossy ale dopiero dwa tygodnie temu i tak się sami pałetamy po okolicy :)mamy w planach niedziela 4 maj od rana zajechać na poligon więc myślę że jak dożyjemy to zajedziemy pod Kuźnie na 12.00 to chętnie poznamy obcykanych w terenie :biggrin: DOZO w niedziele ;) :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...