Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie rewelka na pierwszy motor...świetnie sie prowadzi a co do awaryjności to jeszcze nie mogę za dużo powiedzieć bo dopiero zacznę prawdziwy sezon :P ale według mnie samemu sie najlepiej przejechać :biggrin: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam moto sprowadzone z włoch w włoskim dowodzie widnieje 2060x685x1395 moja cebra została przywieziona własnie w samochodzie w vw turan-ie tylko trza było sciągnąc wszystkie plastiki i tynie koło ale była to okazja do dokładniejszego oblukania ramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowym szczesliwym posiadaczem pierwszego motocykla którym jest cbr f4 z 1999 pozdrawiam

dzymol cbr f4 1999 Ruda Śląska

 

mam odrazu pytanko czy mozna dokupic do tego modelu nakładke na siedzenie pasazera takie jak sa np. w gsx-r

 

i jescze jedno pytanie mi sie nasuwa czy jest jakis fun klub (forum) dotyczący tylko cbr, wiem ze istnieja fora thundercata i ninji a niestety cebry nie znalazłem jak ktos coś wie to prosze o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rewelka na pierwszy motor...(...) jeszcze nie mogę za dużo powiedzieć bo dopiero zacznę prawdziwy sezon :)

 

uwielbiam takie opinie. ledwie kupił, jeszcze nie dorósł wiekowo do jazdy czymś ponad 125ccm, a już cebrę "poleca na pierwsze moto" :buttrock:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i jescze jedno pytanie mi sie nasuwa czy jest jakis fun klub (forum) dotyczący tylko cbr, wiem ze istnieja fora thundercata i ninji a niestety cebry nie znalazłem jak ktos coś wie to prosze o info

 

Tutaj jest fun klub CBR, możesz pisać o czym chcesz. Kiedyś goście umiawiali sie tu na jazdy ale teraz skład się pozmieniał i podochodziłu kilku nowych (min my) więc mozemy sie my umawiać na latanie. A forum CBR jest tu: http://forum.cbr600.webd.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam takie opinie. ledwie kupił, jeszcze nie dorósł wiekowo do jazdy czymś ponad 125ccm, a już cebrę "poleca na pierwsze moto" :)

jsz

Masz racje jeszua, widze ze sami "miszczowie" inny pisze ''muj i błendy" do szkoly osly a nie na moto.

Ja spadam :lalag:

Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Jeszcze w tym wątku nie pisałem, ponieważ dopiero docieram moją "efczwóreczkę". Nie muszę się rozpisywać, że sprzęt megawymiatacz, bo tu wszyscy to wiedzą :banghead:

 

Ale mam takie pytanko, jak u licha siedząc na moto wypatrzyć poziom oleju ??

Powinien być sprawdzany w pionie na kołach, czyli co, w 2 osoby się poziom oleju sprawdza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam takie pytanko, jak u licha siedząc na moto wypatrzyć poziom oleju ??

Powinien być sprawdzany w pionie na kołach, czyli co, w 2 osoby się poziom oleju sprawdza ??

 

nie siedzieć :icon_mrgreen:

postawić na centralce, albo jak nie ma, to nauczyć się trzymać motocykl z boku, klęcząc lub pochylając się obok tak, żeby widzieć okienko

no, można jeszcze kupić stojak, taki z podparciem pod ośkę koła; ale nie wiem, czy to nie przerost formy nad treścią (chociaż jak pod tył, to jeszcze do smarowania łańcucha się przyda)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem olej to szpec :biggrin: sprzedał mi taki patent no niestety we dwoje

 

stawiasz nacentralnej podstawce a druga osoba naciska na tył aby wypoziomowac maszyne i wtedy mozesz sobie zerknąć ile go jest pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siłownia ...naciska na ręce: biceps, triceps, przendramę nadgarstek, u mnie działa :biggrin:

 

hahaha

 

Ale mam takie pytanko, jak u licha siedząc na moto wypatrzyć poziom oleju ??

Powinien być sprawdzany w pionie na kołach, czyli co, w 2 osoby się poziom oleju sprawdza ??

 

Ja składam lewe lusterko i opieram o ściane w garażu, tak że moto stoi prosto a nie musze go trzymac(chociaż i tak jedna ręka spoczywa na kierownicy :bigrazz:) :biggrin:

Edytowane przez adrian09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwale sie... zamowilem od mikitl komplet opon michelin pilot sport 120/70 17 i 180/55 17

lubie czasami posmigac na torze kartingowym ale tez pojezdzic w trasie i kolega polecil mi wlasnie sporty... natomiast otrzymalem odpowiedz ze road2 i z6 nie nadaja sie do zabaw na torze...

wobec tego... w tym sezonie bede smigal na sportach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...