Skocz do zawartości

POMOCY..Co sądzicie o tym ogłoszeniu?


RO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka fajne są husqvarny TE 410/610. W tej cenie to cos w przedziale 95-97 Tylko nikt nie był mi w stanie powiedzieć czy to smarowanie rozbryzgowe jest faktycznie powodem awarii czy też nie.

o tej awaryjnosci pisza w motocyklu i kilku innych testach. W praktyce jest tak ze u mnie znajomi maja 610 94 i 97 i drugi sezon jezdza bezawaryjnie. Druga sprawa to to ze nie kreca ich mocno bo tam moc jest ogrmna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to co w takim razie mógłbym kupić za 7000-8000zł z mocnym silnikiem, dobrymi właściwościami w terenie i żeby można było po ulicy troche polatać? W gre wchodzi suzuki dr 650 ale w terenie na nim ciężko."

 

A KTM 620 LC4 ? Za 8tys dorwiesz juz tego w nowszej budzie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze marzyłem o TE 610 <2000r, sprzęt dla prawdziwego kamikaze! Ale mam respekt do tej maszyny bo to podobno nie jeździ tylko lata. Ale na pierwszy sprzęt to TE 610 sie chyba nienadaje :icon_mrgreen: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=101698909

 

Hmm.. a ten KTM'ik , nie będzie lepszym rozwiązaniem niż KLX , spotkał sie ktoś z tą maszyną ? Jaki to jest model ? Jak z częściami ? Hmm.. Świętochłowice też mam blisko , warto jechać obejrzeć to moto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=101698909

 

Hmm.. a ten KTM'ik , nie będzie lepszym rozwiązaniem niż KLX , spotkał sie ktoś z tą maszyną ? Jaki to jest model ? Jak z częściami ? Hmm.. Świętochłowice też mam blisko , warto jechać obejrzeć to moto ?

no ja widze tylko taki problem ze to jakas zadka wersja bo przynajmniej ja takiego nie widziałem jeszcze a z paruletniego doswiadczenia z KTMami wiem ze w salonach moto to nie bardzo lubia takie rzadkosci bo nie maja ich w "dealernecie" i nie wiadomo jak zamowic czesci.

 

piaskett: "Gawron widze że znasz się na moto smile.gif ! " :-) hehe Pozdr!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten ktm 350 odpada bo nie wiadomo w ogóle co to jest. Kurde dzisiaj sobie pojechałem na rowerze na tor i tak popatrzyłem jak chłopaki latają i pogadałem troche z prezesem i mówi żebym crossa kupował no ale ja sam nie wiem... :/ Jakby tak mieć dużo kasy i kupić crossa, enduro 650 i samochód....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co w takim razie mógłbym kupić za 7000-8000zł z mocnym silnikiem, dobrymi właściwościami w terenie i żeby można było po ulicy troche polatać?

 

A może XR 600 / TT-R 600? W cale nie aż takie ciężkie, a o ile się nie myle w XR 600 od któregoś tam roku montowali zawiech przód z CR 500 więc na zawias nie ma co chyba narzekać. Jak dla mnie te motocykle mają same zalety - niskie koszty utrzymania, masa używanych części do tego, popularne trwałe nie wysilone silniki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...