Skocz do zawartości

POMOCY..Co sądzicie o tym ogłoszeniu?


RO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adam ja dalej bym się upierał przy swoim. Twoje wymagania spełnia w 100% EXC. EXC to enduro ale po małych modyfikacjach może spełniać zadania SXa, tym motocyklem można jeździć po ulicach, mocy ma pod dostatkiem...

 

 

A z tego co pamiętam ten KTM 300 4T ma 36ps ale mogę się mylić, bardzo żadka bestia tutaj odradzam, części do zdobycia ale bardzo drogie

Edytowane przez piasektt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam exc250 albo huske wr250 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M197232

Pomysl także nad te610, moc ogromna, ale waga wcale nie jest duza, motocykl jest bardzo poręczny, spokojnie mozna latać na torze. W niemczech kupisz taka huske rocznik ok 99-00 w granicach 8tys.

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=100796216

Edytowane przez kwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ja dalej bym się upierał przy swoim. Twoje wymagania spełnia w 100% EXC. EXC to enduro ale po małych modyfikacjach może spełniać zadania SXa, tym motocyklem można jeździć po ulicach, mocy ma pod dostatkiem

Dwusuw na ulice? :/ odpada.

 

A nad huską TE 610 już myślałem ale może być tylko po '99 roku bo starsze sie mogą zacierać jak sie jeździ po płaskim.

 

A jeśli chodzi o tego klxa 650R to myśle że nawet niezły chociaż za te pieniądze miałbym suzuki dr 650 '97 z tym że pewnie troche lepiej sobie radzi w terenie taki klx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam87 http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=101930798 mysle ze to bylby dobry sprzet...

No rzeczywiście ta oferta jest dla mnie najlepsza chyba ze wszystkich chociaż rocznik troche stary, ale nie wygląda źle. cena troche za wysoka ale da się załatwić te pare złotych więcej i dogadać się troche ze sprzedawcą... tylko ten Szczecin - 500km w jedną strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście ta oferta jest dla mnie najlepsza chyba ze wszystkich chociaż rocznik troche stary, ale nie wygląda źle. cena troche za wysoka ale da się załatwić te pare złotych więcej i dogadać się troche ze sprzedawcą... tylko ten Szczecin - 500km w jedną strone

mysle ze cene troche zbijesz,a rocznik rocznikiem - jak byla sumiennie serwisowany to jeszcze dlugo pojezdzi...Fakt faktem ze daleko do Szczecina.Gdyby to byl pewniak to bez problemu, a tak przejechac 1000 km i cos moze byc nie tak...lipa.Zrob jak uwazasz, ale mysle ze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie małe pytanko ile km ma klx 300? bo 250 ma około 30 i jak jest z remontami co ile sezonów?

250 wresja R ma 29

300 ma ich 33

Remonty robisz raz na kilka lat ale w sezonie trzeba ze 2razy zmienic olej razem z fitrem i przy okazji wyrególowac zaworki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...