Skocz do zawartości

pytanie do posiadaczy rx125


hz10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupiłem takie moto tylko z zestawem polini ale niestety niema dozownika oleju i mam pytanie jaką mieszanke robić :D poprzedni właściciel robił 1:30 ale mnie sie wydaje że moto za mocno kopci :) a może tak ma być ;) i druga sprawa to przydała by mi sie bardzo jakaś serwisówka bo musze powymieniać oleje w zawieszeniu i nie wiem ile nalać świerzego

pozdrawiam i z góry dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiliśmy RX-a dla Anety to też mi się wydawało że starsznie kopci, ale w 2T to chyba normalne.

Nie mam pewności czy uszczelniacze na wale nie puszczaja i nie bieże oleju ze skrzyni, ale olej nie śmierdzi paliwem ani nie zauważyłem żeby ubywał.

 

Co do serwisówki to tu jest jakaś , tylko że po Włosku:

http://www.serviceaprilia.com/public/lum/i....asp?l=RX%20125

 

Poszukaj też na eMulu, czasami i tam się coś pojawi.

 

Zapodaj jakieś fotki sprzęta, bo chodzi mi po głowie taki RX-125 dla siebie, jak to nie tajemnica to ile za niego dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu! świetny wybór :) ja robie mieszanke 1:40 i nie kopci prawie wcale, śmigam na oleju midland. Jezeli chodzi o olej do lag to ja wlałem po 450ml na lage i jest ok. serwisówkę ciezko dorwać, mam jedynie instrukcje do któej link podał KML. Zapodaj fotki rx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rx zapłaciłem 3200 rok 91 zarejestrowany i opłacony po wymianie zestawu na 160cm do wymiany jest kilka rzeczy miedzy innymi uszczelniacze na lagach stąd moje pytanie fotki zapodam może w poniedziałek a olej kupiłem mobil full syntetyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rx zapłaciłem 3200 rok 91 zarejestrowany i opłacony po wymianie zestawu na 160cm do wymiany jest kilka rzeczy miedzy innymi uszczelniacze na lagach stąd moje pytanie fotki zapodam może w poniedziałek a olej kupiłem mobil full syntetyk

 

Powinieneś lać około 1:40, może troszeczkę więcej. Chyba wiem od kogo kupiłeś sprzęta :) . Jeśli to ta o której myślę, będzie chodzić długo i bezawaryjnie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na motulu 800 lub castrolu R2 bedzie dymił tylko jak jest zimny. potem juz jest zero dymu.

mieszanka 1:40 z dobrym olejem.

potwierdzam ! Czasem myslalem ze moze za malo oleju leje ale widze ze wszystko ok :)

 

Gratuluje sprzeta . Rx 125 jest naprawde swietny , z checia bym zmienil mojego rx na mocniejszego braciszka :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko dobrze pojdzie to juz za gora 2 tyg. bede posiadaczem Rx 125 '04...

Mam pytania:

Jak z dostępności części i ewentuanie serwisem?

Jaki mniej-więcej V-max i przyspieszenie?

Czy moto posaiada obrotomierz?

 

Pozdro Karol i z góry dziei za odp.

Edytowane przez Karol-Derbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za uboga mieszanka, lepiej nalać wiecej, on i tak to przepali, a przynajmniej sie ma spokojna głowe i pewność że nic sie nie stanie.

 

 

Jak ktoś zaczyna to i może lać 1:30 a potem przeskakiwać wyżej aż do 1:45 (1:50 to już chyba przesada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...