Skocz do zawartości

Wypadek


PawelP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście coś o wypadku we Wrocławiu, podobno motocyklista zderzył się z ciężarówką? Nie wiem jak się to zakończyło, mam nadzieję że kolga z moto jest cały.

 

No i juz wiem, niestety, ... kolega nie żyje....

:) kolejny :D

:D [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak?! kiedy? gdzie?!

i najważniejsze.... kto?

o rety... akurat dzisiaj wróciłem do wrocławia...

ehh... :)(

 

-----------------

z rozmowy dowiedziałem się, że to podobno był obywatel niemiec i podobno wyprzedzał slalomem i uderzył w stojącą na poboczu ciężarówkę

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy chodzi o ten wypadek ale jechalem dzisiaj A4jakies 20km za Wrocławiem minąłem 3 kilometrowy korek zobaczylem obok siebie ciezarowke między nią a barierką zcrashowane moto , dalej stal samochod zakładu pogrzebowego, dalej wolałem nie patrzec , zreszta plicja poganiala , masakra, az sie człowiekowi płakać chce, cały czas widze te moto i czerwona plame na drodze, uważajcie na siebie!. A dla kolegi [*] [*] [*].

 

A wlasnie sie dowiedzialem ze gosc wymijal cos z prawej i walnal w zaparkowana (popsula sie) ciezarowke przy 150km/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy chodzi o ten wypadek ale jechalem dzisiaj A4jakies 20km za Wrocławiem minąłem 3 kilometrowy korek zobaczylem obok siebie ciezarowke między nią a barierką zcrashowane moto , dalej stal samochod zakładu pogrzebowego, dalej wolałem nie patrzec , zreszta plicja poganiala , masakra, az sie człowiekowi płakać chce, cały czas widze te moto i czerwona plame na drodze, uważajcie na siebie!. A dla kolegi [*] [*] [*].

 

A wlasnie sie dowiedzialem ze gosc wymijal cos z prawej i walnal w zaparkowana (popsula sie) ciezarowke przy 150km/h :)

 

 

Witajcie

Dziś stałem w tym korku na A4. Wypadek był na zjeździe na Wądroże Wielkie od strony Legnicy. (20-pare km od Legnicy). To jest około 40 km od Wrocławia. Przejeżdżałem w momencie, gdy samochód pomocy drogowej ustawiał się do podczepienia ciężarówki. Motocykl był wgnieciony w barierki, pełno krwi.

Na miejscu stał jeszcze chłopak z czopera na niemieckich blachach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak mówisz to tylko pogratulować głupoty.

 

a nie pomyślałeś geniuszu, że może mógł być zmuszony do wykonania jakiegoś manewru...... ;)

 

byłeś tam :) , widziałeś :D :P

 

i zapytam raz jeszcze jeździsz w ogóle motocyklem :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...