Skocz do zawartości

Jakie klocki hamulcowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Kto to sprzedaje i gdzie tego szukać, bo chcę zmienić w Duce...

pzdr

grandys duo.do mojego wersja sbk kosztowala 120/tarcza ale grandys mi sprzedal na 2 za 200zl.sprobuj od niego kupic bezposrednio na nastepnych grandysach. ja juz szykuje bandziorno na nastepny wyjazd.nie wiem tylko jak powiedziec malzonce ze tam jade :icon_twisted: bo ona mysli ze ja w tym roku juz nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to sprzedaje i gdzie tego szukać, bo chcę zmienić w Duce...

pzdr

 

Np ja :D

 

Przypomnij mi po weekendzie to Ci podam cene (oczywiscie z forumowym rabatem :D )

 

EDIT : już sprawdziłem

 

przód:

A3+ - 81 PLN

SBK - 100 PLN

 

tył

RX3 - 60 PLN

 

Materiał na przód wybierz w zależności od stylu jazdy : jeśli w miarę "normalnie" to bierz A3+, jeśli upalasz to SBK :D

Edytowane przez Piotrusgsx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj założyłem Nissiny i jestem zadowolony, wyszedłem z założenia ,że lepiej założyć sprawdzony towar niż robić eksperymenty może nie zapłaciłem tanio - komplet na przód z montażem wyniósł mnie 200 zł

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Właśnie zamówiłem u Grandysów CL SBK :icon_mrgreen: Fachowa osbługa - wysyłka za pobraniem, rabat!! I klocki do Duki od ręki, niebywałe!! :lapad:

Do tego dochodzą nowe stahlflexy Goodridge'a i "bende żondził" :icon_mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chce kupic klocki na przód i dowiadywałem sie o cene w Intercars to proponowali mi LUCASA za 120 zł komplet, a FERODO 240 zł, a z tego co tu czytam to LUCAS lepszy wiec troche paranoja... :icon_mrgreen:

Pozdr

nie no z tego co wiem to ferodo sa lepsze. lucasy to takie sredniaki.wyzsza polka to wlasnie ferodo, carbony(sbk - po zalozeniu ich do bandita mam jednopalcowe heble:)) i sbs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam wielki dylemat.

Kupilem moto dostalem klocki i zalozylem je w kwietniu tego roku i nie dosc ze juz polecialy to stracily jakims cudem z obietosci i lataja w zaciskach (jakiez bylo zdziwienie mechanika :icon_mrgreen: )

 

Przejechalem na nich 3500 km i juz sie prawie nie nadaja.

 

NIe wiem jakie klocki zalozyc bo jeszcze nigdy nie kupowalem do moto. Co proponujecie do F3 i gdzie moge je zamowic.

Tylko takie dobre bo potrzebuje skutecznych hamulcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z tego co wyczytałem z opinii naszych kolegów, to bezdyskusyjnie Carbon Loraine SBK ew. A3 (delikatniejsze), do kupienia w GrandysDuo, Łódź. Licz 120 zł za zacisk, plus wysyłka za pobraniem 15 zł.

 

Z kolei w opinii moich mechaników doskonale wypadają klocki Nissin.

 

pzdr

 

Ekhmmm jestem pod wrażeniem działania Grandysów. Klocki zamówiłem wczoraj koło 15.00, dziś o 10.00 kurier dostarczył mi je. Tak można pracowac!!! Podziękowania dla Grandysów w Łodzi!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem z opinii naszych kolegów, to bezdyskusyjnie Carbon Loraine SBK ew. A3 (delikatniejsze), do kupienia w GrandysDuo, Łódź. Licz 120 zł za zacisk, plus wysyłka za pobraniem 15 zł.

 

Z kolei w opinii moich mechaników doskonale wypadają klocki Nissin.

 

pzdr

 

Ekhmmm jestem pod wrażeniem działania Grandysów. Klocki zamówiłem wczoraj koło 15.00, dziś o 10.00 kurier dostarczył mi je. Tak można pracowac!!! Podziękowania dla Grandysów w Łodzi!!

pzdr

 

Dominik, moje doświadczenie mówi, że Twoi mechanicy raczej mają rację... . Miałem Nissiny założone w zeszłym roku (założył mi je Paweł przed Bułgarią i pierwszym wypadem na Grandysów). Zrobiłem na nich około 6000 km na ulicy i 3 weekendy na torze. Nie wiem jak przekłada się jazda na torze na trwałość klocków ale się skończyły totalnie - na I MMP na drugim piątkowym treningu przy dojeździe do

dużej patelni ...skończyły się hamulce! Tak od razu! Śmieszne uczucie... :biggrin: Faktem jednak jest że nissiny do samego końca dobrze hamowały! A jak je zdjąłem, to okładzina była prawie całkiem starta. A miałem złote, czyli klasy CL SBK... jak mam teraz.

 

 

Potem założyłem carbon Loraine i jestem baaardzo zadowolony.

 

Więc na pewno nissiny są dobre, natomiast jeżeli chodzi o trwałość... to może 7000 tkm w supersporcie do właściwy wynik...

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy jestem więc jeszcze nie raz przepłace za czesci i popieram więcej tematów na temat części ekspoatacujnych do moto :biggrin:

 

Ja zapłaciłem za klocki Ferrodo na tył do FZS600 110 pln patrząc na opinnie przez pryzmat forum, dużo i kocki kiepskie :wink:

 

Przód zaraz też do wymiany więc poszukam "Carbon Loraine SBK" na łodzi w weekend.

 

Jeśli ktos wie jaki orientacyjny koszt tych klocków do fazera (komplet) proszę o info (nie chce przepłacac :icon_mrgreen: ).

 

Pzdr,

titto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kupienia w GrandysDuo, Łódź. Licz 120 zł za zacisk, plus wysyłka za pobraniem 15 zł.

 

Z łodzi jestem to w zwiazku z wysylka nie bylo by kosztow :biggrin:

 

A czy ktos wie gdzie w lodzi mozna kupic ewentualnie Nissin ??

Edytowane przez kacper_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...