Skocz do zawartości

Jakie klocki hamulcowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz markowe tarcze to tej samej firmy kup klocki, a jak masz chińskie tarcze to wypierdol je do śmietnika.

 

Klocki z nacięciem są lepsze bo nie piszczą tak często jak zwykłe. Z takimi tarczami i tak masz już "popsute" hamulce, niewiele zrobi różnica nacięcia.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak produkcja made in czajna to tez nie hamuj za ostro bo od temperatury sie pokrzywią i nie dojedziesz do domu ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Potrzebuję kupic do mojego Intrudera c 800 klocki do przodu.Czy mozecie polecic mi sprawdzone lub poprostu dobre klocki?

Znalazłem klocki firmy SIFFERT co uważacie na temat tych klocków oraz o ich jakosci? Moze ktos używał produktów tej firmy?

Czekam na odpowiedzi - sprawa w miarę pilna.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sbs, nissin, carbone lorraine, brembo - to najczesciej zakladam. co do brembo slyszalem tylko dobre opinie - sam na nich nigdy nie jezdzilem dluzej. prowadzilem raz motocykl z brembo na przodzie i bylo bardzo ok.

 

w c800 zainwestuj w przedni uklad hamulcowy - dobre klocki i przewod hamulocowy w stalowym oplocie, plyn hamulcowy dobrej jakosci i prawidlowe odpowietrzenie ukladu. w c800 uklad hamulcowy jest mocno niedoszacowany - to wlasciwie zwalniacz a nie hamulec.

Edytowane przez szynszyll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem SIFFERTy i jestem z nich zadowolony jak dotąd, nie jeżdzę ekstremalnie ani po torze, wydaje mi sie że na trasę i miasto są wystarczające. Tarcze mam oryginalne choć już też nadawały by sie do wymiany

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim daniem nie ma co kombinować za bardzo i wchodzićw klocki niskobudżetowe. brembo nissin vesrah to jak dla mnie No1 na rynku. Lucas deko gorzej ale tez bardzo wysoko podobnie sbs choc jakość tych ostatnich znacznie spadła..

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używam HH ale zmieniłem z FA na SFA, bo z jakiegoś powodu zużycie identyczne a cena prawie połowę niższa. Na mokro trochę się ślizgają ale woda szybko spływa w otwory na tarczy i jest ok. Wadą jest palenie tarczy. Jeśli jeżdżę ostro to tarcza zmienia kolor na fioletowy i jej powierzchnia robi się bardzo nierówna. Wytrzymują dłużej i mordują tarczę mniej niż fabryczne zwykłe nissiny za ok 120zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...