Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mysle ze przyda sie takie miejsce gdzie bedzie mozna sie dogadac gdzie i kiedy sobie polatamy w Poznaniu dlatego zakladam ten temat. Moze dzieki temu na naszych spotkaniach pojawi sie ktos nowy. :biggrin:

1. Środa na Bułgarskiej kolo 18

Edytowane przez IBIZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlec Fat bedzie milo! :clap: Im wiecej ludzi przyjedzie tym ciekawiej bedzie :P A tak przy okazji byles wczoraj na malcie kolo 20 :D bo chyba cie widzielismy z pierunem :)

pozdro i zapraszam dzisiaj na 18 na bulgarska :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie przyjade :) Pech chce, ze zawsze w dni kiedy cos jest organizowane w Poznaniu ja mam cos "wazniejszego" na glowie. Tak bylo w sobote (na rozpoczeciu) i tak jest dzisiaj :P Moze kiedys jakims cudem zdarzy sie tak, ze bedzie zorganizowane cos w czasie kiedy bede mial wolne... choc szczerze mowiac to ja nigdy nie mam wolnego :clap:

 

Milego latania :D

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę coś powiedzieć!

Wybaczcie!

Krew mnie zalewa jak widzę kretyna niszcącego oponę motocyklową,nazywa to paleniem gumy...

lepiej rozebrać się do naga,włożyć sobie pawie pióro w dupę i przejść się po półwiejskiej w Poznaniu!

uwagę zwróci się lepiej...na pewno gejów!

błagam was!

nie dorabiajcie idei motocyklizmu do "palenia gumy"!

Ci który niszczą opony to nie motocykliści tylko ludzie z kompleksem małej "rury wydechowej"!

jeżdze od 6 roku życia i to co widze to mnie przeraża!whelie,piony,gleby...TO WSZYSTKO TO BRAK DOWARTOŚCIOWANIA!!!!\

kup palancie karton czekolad,zawieź do domu dziecka a ja napiszę o tobie powieść bo k...wa nie moge znieść jak jakiś kretyn pali oponę za 800PLN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...