Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

kup palancie karton czekolad,zawieź do domu dziecka a ja napiszę o tobie powieść bo k...wa nie moge znieść jak jakiś kretyn pali oponę za 800PLN!

Uważasz że ludzie kupują nówki opony żeby je palić??Robią to raczej z używkami albo jak już mają je na wykończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci który niszczą opony to nie motocykliści tylko ludzie z kompleksem małej "rury wydechowej"!

jeżdze od 6 roku życia i to co widze to mnie przeraża!whelie,piony,gleby...TO WSZYSTKO TO BRAK DOWARTOŚCIOWANIA!!!!

każdy robi to co lubi a że tobie się to nie podoba to twój interes :)

PS

to nie jest temat do dyskusji o tym co sie komu podoba, jak chcesz pogadać o tym to załóż sobie temat w dziale przy piwie albo napisz na forum stunt poland :D

ten temat ma dotyczyć tylko organizacji spotkań a nie twoich problemów

Dominiki proszę o interwencję bo zaraz będzie znowu wielka dyskusja

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze mnie debil, rozpierdzieliłem motocykl a tak gdyby byl w calosci to wpadłbym i podczas jazdy zamykałbym tyly swoim bzyczkiem :flesje:

ale niedlugo moze znow wypadne na 2 kolkach na miasto ..... :(

 

ob tylko te spotkania przetrwały :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na wstepie chce powiedziec ze po to zalozylem ten temat by byl jak marco mowi do umawiania sie na polatanie i podsumowania danego wypadu a nie po to by jakis kret krytykowal to co my tam robimy!!!!! to wylacznie nasza sprawa!!!!!!!!! i jak bedziemy miec ochote to spalimy tyle opon ile nam sie podoba. Wiec odpi....ol sie od nas i zaloz sobie wlasny temat dla takich gejow jak ty. Chyba tylko taki kret jak ty palilby nowa opone -od razu widac ze latasz od dizecka tylko dlaczego nim nadal jestes?? Kazdy z nas pracuje i sam utrzymuje swoj sprzet (moze to tobie tatus placi za opony dlatego ci ich tak zal) wiec to co z nim robi to tylko jego sprawa!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdro. Było zajebiście !!!!!!!!! wiecej takich wypadów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż to przeca jakiś mrówkojad tudzież inny owadopodobny stwór :(

 

nie wazne jakim jest owadem, wazne ze jak na swoj wzrost i warunki fizyczne ( bez obrazy ) wymiata wpizduuuuuu :buttrock: podziwiam go, bo ja pewnie mialbym trudnosci zeby takie cos utrzymac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazne jakim jest owadem, wazne ze jak na swoj wzrost i warunki fizyczne ( bez obrazy ) wymiata wpizduuuuuu :( podziwiam go, bo ja pewnie mialbym trudnosci zeby takie cos utrzymac...

 

autograf: 10$

zdjęcie pamiątkowe: 20$ + prowizja fotografa

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...