Skocz do zawartości

ŚWIĘTOKRZYSKIE 1 lipca 2006


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UDAŁO SIĘ JEST NOCLEG :D

Mój Tato załatwił, ja dzwoniłem kilka dni po różnych ośrodkach i nic z tego nie wychodziło ;) a on tylko w jedno miejsce podjechał i załatwił :P

Będziemy nocować w Czarnieckiej Górze na skraju Gór Świętokrzyskich, w malowniczym miejscu, w którego okolicach wychowałem się. Nocleg, to domki kempingowe pięcioosobowe. NIKT NIE MUSI BRAĆ NAMIOTU ani też ŚPIWORU!!! Proszę tylko o zabranie zabezpieczeń antykradzieżowych, tak na wszelki wypadek. Koszt od osoby za noc to 25 zł. Będziemy mieli do dyspozycji Grile, z ogniska nici ponieważ z powodu suszy jest zagrożenie pożarowe. Obok kempingu jest mały zalew, w którym Będziemy możliwość zażycia kąpieli, więc o strojach do kąpieli nie zapomnijcie :D

 

Pozdr

januszm

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znakomicie :D

Własnie siedzę w pracy i marzę o kąpieli w jakimś bajorze, naprawdę jakimkolwiek...

 

PS. Nie wiecie gdzie w Wwie można kupić kawałek folii adhezyjnej? Podczas ostatniego wypadu nie zabezpieczyłam boczków pod kanapą i sakwy elegancko porysowały mi plastiki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niezła ekipa sie zapowiadea. Może też bym się przejechał tylko dajcie cyne co to w ogóle za spędzik i o sssoo chozzzi bo coś tam słyszałem ale nie znam żadnych knkretów.

PEACE

 

Browarny może by tak razem ze Smrodów wyruszyć :P :D

 

Dawno z Wami :D (się nie widziałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wiem czemu Ala będzie miała poprawkę hehehehe Miklas to moja wina ja ją namówiłem na małe co nieco :D nad Odrą a móiła że miała się uczyć :twisted:

 

Róbcie tak coby pojechać bo ja się chyba wybiorę jeśli nikt nie ma nic przeciwko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR jak chcesz jechać to zapraszam, lecz musi to być szybka i pewna na 100% decyzja.

Jak będziesz jechał ze Śląska, to się ustaw z resztą i spotkamy się pod Jaskinią Raj o 11 w sobotę.

 

Pozdrawiam

januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba liczyc paliwo na 500 km w obie strony.

Prędkośc będzie zależna od prędkości podróżnej najsłabszego motocykla oraz umiejętności kierowców.

 

Pozdr

januszm

Podoba mi sie popdejscie do słabych szoferakow-brawo ,jestes godny nasladowania....czyli nie kozak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie popdejscie do słabych szoferakow-brawo ,jestes godny nasladowania....czyli nie kozak :P

 

 

Bo to moralizator jest i niedzielny kierowca :D I ogólnie to my do niego będziemy musieli się dostosowywać :D ;)

 

 

PS. Fajno, że ma się nieco ochłodzić - jest szansa na rozsądną temperaturę w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...