Skocz do zawartości

ŚWIĘTOKRZYSKIE 1 lipca 2006


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałąm adres, hasło i login od Janusza, ale jak wpisuję adres strony to wywala mnie na stronę agnat.pl czy cos takiego i nie wiem co dalej robic. Jest tam jakas opscja zarządzania domeną czy cuś gdzie można się zalogować, ale ten login i hasło tam nie działa....pomocy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałąm adres, hasło i login od Janusza, ale jak wpisuję adres strony to wywala mnie na stronę agnat.pl czy cos takiego i nie wiem co dalej robic. Jest tam jakas opscja zarządzania domeną czy cuś gdzie można się zalogować, ale ten login i hasło tam nie działa....pomocy :icon_mrgreen:

 

Poszedl manual co i jak na priv :icon_mrgreen:

 

 

Dla niekumatych :icon_mrgreen: :

 

W IE wpisujemy w pasku adresu ciag wg schematu:

 

ftp://login:[email protected]

 

tam w katalogu msm.beep.pl powinny byc pliki z fotami i tam tez mozna wrzucac swoje foty spakowane uprzednio raraem/zipem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma się rozumie, na Święty Krzyż muszę was jeszcze zagonić :icon_mrgreen: A i Sandomierz stoi przed nami otworem, Jaro Szydłów koniecznie chce zobaczyć, ktoś zegarki w Jędrzejowie chciał obejrzeć, jak by w sklepie było mało :icon_mrgreen: A Galarowi Dinozaury śnią się po nocach, więc do ich parku trza go zabrać :icon_mrgreen: Atrakcji jak widać jest co niemiara.

 

 

No, no Jaro chcieć do Szydłowa do Szydłowa zobaczyć jak mnichy pokutę odprawiali ;)

Jeśli spotkano to ja nie mogę od 19.07 do 02.08 - Urlopik prosze państwa URLOPIK !!!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem jak będzie, od przyszłego tygodnia mam urlop. Jak się uda kwadrat kupić, to mnie remont czeka. Jednak chociaż na weekend trza gdzieś wyskoczyć, więc zamiast do Kufajki pojedziemy na ten Grunwald i wpier... tym z czarnymi krzyżami :icon_mrgreen: Fajowsko by było, gdyby cała ekipa Kochających się mogła pojechać :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hehe jak tak patrze na to ustalanie foto-ustafki... to pewnie tak zimowa pora bedzie kazdemu pasowalo... :icon_mrgreen: ...chociaz... pewnie tez nie... bo to na boazerie/parapet trzeba wyskoczyc :icon_mrgreen:

...a moja propozycja jest taka... coby fotki w kletnie (na zakonczeniu sezonu E.K.G.) sobie poogladac... termin 8,9,10 wrzesnia...

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleska , to twoje wesele :icon_mrgreen: Jak nie twoje, to coś wymyśl żeby nie iść :icon_mrgreen: Najlepiej, że cię brzuch boli :icon_mrgreen: I pod Grunwald na pospolite ruszenie ściągnij :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babojago to nie byliśmy my bo ja zamykałem stawkę i jechałem

za Oleską. Zresztą twoją suzę poznałbym odrazu.

My w grupie 8 motocykli dotarliśmy do Radomia około 19

Edytowane przez galar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleska , to twoje wesele Jak nie twoje, to coś wymyśl żeby nie iść Najlepiej, że cię brzuch boli I pod Grunwald na pospolite ruszenie ściągnij

Wesele na szczęście nie moje :icon_mrgreen: ..ale brata mojej przyjaciółki i jakoś nie mam sumienia się wymigać. Poza tym przyda mi się jeden weekend na dupie, przynajmniej w niedzielę w końcu posieję trawę...Ale potem to już nie odpuszczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...