Skocz do zawartości

Widzieliście Tego Janka -Indiana ??


Guti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo ze jest ladnie zrobiony, w przeciwienstwie od wszelakich wies-tjuningow, to podtrzymuje zdanie przedmowcow, ze szkoda i czasu i pieniedzy na upiekszanie polskiego JUNAKA :) Wg. mnie to wiecej frajdy, pozytku i przyjemnosci jest zrobienie pelnego oryginala z wyprowadzeniem na cacy wszystkich jego ulomnosci np. cieknacego oleju....

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to jest INDIAN(...)

:(

Przeciez to kazdy widzi, INDIAN wypisz- wymaluj :buttrock:

Chyba zrobie z MW -> Sokola 1000 :flesje: i sprzedam za 30tys haha

Edytowane przez dr.Big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie jak na ten styl -ale odnoszac sie do wypowiedzi korby i wnioskujac- po co? junak zawsze bedzie ciekl olejem z pod uszczelki czy kopnika, przerobiony na 12V bedzie mu huczec pasek od alternatora...

 

za ta kase jaka zainwestowal, mial by 2 orginalne junaki. a ciezar jaki musi ze soba wozic, na pewno mu nie sluzy.

 

Goska

 

p.s korba co sie dzieje z forum na redmotorz?

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadanie cieknie, jak nie masz zalozonego odpowiedniego o-ringa wraz z odpowiednia tulejka i walkiem trzymajacym wymiary to cieknie, jesli wszystko zrobisz zgodnie z serwisowka i normami nic nie powinno ciec :D

Co do forum o ktore wspominalas dostalem dzis maila, ze wszystko wrocilo do normy....

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie cieknie to skąd wiedziec czy jest w środku olej? :)

 

A Wild chodziło o to , że co by nie zrobić to to nadal jest Junak. Ze wszelkimi wadami i zaletami(chociaż w tej konstrukcji jedyna zaleta silnika Junaka to cena :D ). Ten pewnie jest cięższy od oryginału i z silnikiem 19 KM (jak jest zdrowy) to sobie nie pojeździ. Jak by tam wstawić nedzny silnik od GS 500 albo XV 535 (wypas) to wszyscy by się zachwycali a motocykl nadawał by się do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że facet sam jest z niego zadowolony, junak - nie junak, fajnie wyglada i tyle, każdy sprzet ma jakies wady. A w wczesniejszych postach czytałem, że tylko szkoda silnika na coś takiego - mi jest bardziej szkoda jak widze silnik u jakiegoś rolinika stojacy pod oborą lub na złomie gdzie wiadomo ze już go się nie wykozysta a on wykozystał to w fajny sposób i chwała mu za to!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że facet sam jest z niego zadowolony, junak - nie junak, fajnie wyglada i tyle, każdy sprzet ma jakies wady. A w wczesniejszych postach czytałem, że tylko szkoda silnika na coś takiego - mi jest bardziej szkoda jak widze silnik u jakiegoś rolinika stojacy pod oborą lub na złomie gdzie wiadomo ze już go się nie wykozysta a on wykozystał to w fajny sposób i chwała mu za to!!

 

mysle, ze gdyby byl w 100% zadowolony to by go nie sprzedawal...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...