Skocz do zawartości

skuter na dojazd do pracy


blady_skuti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może Romety mogą mieć dobre silniki - to już połowa sukcesu. Obawiam się, że jednak wielkość tych skuterów jest zbyt mała dla faceta z moimi gabarytami.

 

Moim zdaniem moje potrzeby jednak oscylują bardziej w kierunku Peugeota Elyseo/Elystar, B&W.

I coś czuję Olsen, że ten Peugeot to jest najlepszy wybór jak dla mnie. :) Nie bardzo rozumiem dlaczego cena B&W jest tak wysoka przy Peugeot który sprawia solidniejsze i bardziej dopracowane wrażenie.

 

Tak poza tematem moich zainteresowań to Jet Force jest dla mnie kosmicznym skuterem rodem ze Star Wars ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie na skuter chciałbym wydać między 3500 - 4500, więc w zasięgu są wszelkie najprostsze nowe TGB/Kymco/Keeewaye no i spora paleta używanych innych marek.

 

Jak oczywiście coś tańszego znajdę, to nie ma problemu - zaoszczędzona kasa ma już cel i pójdzie na obiektyw do aparatu... :)

Edytowane przez blady_skuti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrze na SR ale to jest model sportowy, a ja raczej nie potrzbuje się ścigać tylko wygodnie jechać :)

 

Co do aparatu to mam Olympusa E-500 - jest to cyfrowa lustrzanka. Zamierzasz sobie Johny Bravo sprawić jakiś aparat do sfery50? - i gratuluję zakupu! skąd go kupiłeś? allegro? jakaś giełda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko potwierdze ze najlepszy bylby Peugeot Elyseo/Kymco BET&WIN. Gilera Runner tez jest w miare duza, ma miekkie zawieszenie, jest wygodna, w miare szybka, bak 12l... Nie chce ci juz mieszac, ale moim zdaniem lepsza bedzie markowa uzywka, a nie nowy chinczyk (bardzo zle doswiadczenia z awaria i zakupem czesci). Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SRke oczywiscie ja polecam ale jak napisales peugeot elyseo/elystar to jest genialny dla ciebie - wygodny nie jest szybki bo duzy, ekonomiczny jak kazdy skuter tylko z awaryjnoscia bym pomyslal, jeszcze jest TGB jakies pokroju wlasnie owego peugeota.. No i nie wiem czy cos kupisz za ok. 4 tysiace, zwracaj uwage na wszystko najlepiej by bylo jakbys dal nam ogloszenie a my bysmy je ze tak powiem skontrolowali ok ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiem czy cos kupisz za ok. 4 tysiace, zwracaj uwage na wszystko najlepiej by bylo jakbys dal nam ogloszenie a my bysmy je ze tak powiem skontrolowali ok ? Pozdrawiam

 

Narazie zdecydowałem się z na TGB F409 i dogadałem się już z właścicielem. Skuter znajduje się w zachodniopomorskim (http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M181814), ale mam znajomych którzy pracują w serwisie skuterowym w okolicach i pojadą dokładnie obadać ten sprzęt, dodatkowo zapakują ten skuter jak będzie wszystko OK i skuter DHL'em przyjedzie do mnie. Jak by nie doszło do tej transakcji to napewno poproszę o grupową pomoc - także wielkie dzięki Bartek za chęci i pomysł :crossy: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten skuter ma moj kolega nic sie nie psuje wyciaga 65-70 jezdzi nim jego tata starszy pan troszke ponad 50 z zona robia trasy ponad 100 km czesto, sa z niego zadowoleni, wlasnie o tym mowilem TGB mysle ze skuter jest wporzadku :crossy:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma jakąś honde, bardzo duża 50, a osiągi coś koło 110,

 

Zapytaj się i zapytaj się ile pali po tym tuningu. On jest pierwszym właścicielem czy kupił już używkę?

 

Coś czuję, że może nie dojść do kupna tego F409 - chłopak który to sprzedaje słabo się zna na tym jak powinna wyglądać taka sprzedaż. Nie ma przygotowanej umowy, ubezpieczenie tylko do 20 kwietnia, a ja bez ważnego ubezpieczenia skutera nie kupię. Dodatkowo skuter zarejestrowany na ojca...

 

Czy skutery kupione w salonie też mają kartę pojazdu (to się chyba tak nazywa)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...