Skocz do zawartości

skuter na dojazd do pracy


blady_skuti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miłego odkurzania :icon_biggrin: :icon_mrgreen: Nie no joke... :buttrock: :flesje: Tak serio, to gumowych drzew, równych asfaltów, taniej wachy itp. :buttrock: Wycieczki... No widze ze czujesz bluesa :flesje: :flesje: :flesje:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze, ze moja partnerka tez czuje blusa i skuter to jest świetny środek transportu w plenery fotograficzne. Samochodem w życiu nie wybiorę się w różne dziury a mój srebrny bzyk da radę - jestem tego pewny!

 

Rowny asfalt to by sie kurcze przydal :icon_biggrin:

- długa prosta, rozpedzam sie z druga połową na pace - 50 km/h na liczniku i wyskok na 20 cm i odbija nas od siedzen - latamy! no szok normalnie! - od razu predkosc przelotowa spadła do 30... hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego odkurzania :) :D Nie no joke... ;) :lalag: Tak serio, to gumowych drzew, równych asfaltów, taniej wachy itp. :D Wycieczki... No widze ze czujesz bluesa :P :flesje: ;)

 

Pozdrawiam

 

 

Ooooooooooo...... stary, taniej wachy. te bym chciał, a jak narazie, to coraz droższa.... aż sie boje zowu na stacje jechac.. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooooooo...... stary, taniej wachy. te bym chciał, a jak narazie, to coraz droższa.... aż sie boje zowu na stacje jechac.. :D

 

Może w obliczu lawinowego wzrostu cen benzyny coraz więcej ludzi zacznie się przesiadać na zadowalające się aptekarskimi wręcz dawkami paliwa skutery. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam!

 

Kumpla szlag trafia podczas codziennych dojazdów do pracy w Warszawie. Zaproponowałem mu skuter - a on sprawę analizuje. Miałby więc prośbę do doświadczonych skuterowców: co moglibyście mu polecić do codziennych dojazdów do pracy - koło 10 km w jedną stronę? Chodzi o to, żeby:

- skuter nie rozpadł się po 5000km

- miał schowek mieszczący kask i ew. jakieś inne drobne rzeczy (zapięcie itede)

- miał 49/50 ccm (kolega ma tylko kat. B)

- był w miarę bezawaryjny i w miarę szybki (no żeby jechał te 65kmh, bo widziałem skutery, które z trudem 50kmh osiągały)

- dało się postawić aktówkę na podłodze

- cena - do 4-5 tys. PLN

 

Ja osobiście dradzałem mu chińczyki, bo słyszałem, że szybko się psują. Ale może jakość się już poprawiła?

 

Najlepiej by było, gdyby coś takiego się dało kupić w Wawie.

 

czekam na propozycje :P

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Ja proponowałbym używanego Peugeota Elyseo.Jest to jeden z większych skuterów,ma duży schowek(podobno wejdą do niego 2 kaski integralne).Za tą kase to kupi już egzemplarz z lat 2002-2003.

pzdr!

 

Dzięki, obejrzałem sobie fotki na allegro. Sam skuter ogromny być nie musi - właśnie chodzi o to, żeby się przepychać w korkach :) Ale jakaś propozycja to jest. Czekam na kolejne :cool:

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilia SR odpada, bo pomiędzy nogami nie można położyc aktówki - jest wybrzuszenie :)

Tak samo jest z Speedfightem i Roxem ... :lalag:

 

Z dobrych skuterów z płaską podłogą polecam Piaggio NRG - fajny skut, całkiem nieźle zapierdziela :cool:

I to byłby najlepszy wybór :D

 

Chyba, że takie "wybrzuszenie" między nogami nie sprawiało by problemu?

 

http://photos.allegro.pl/photos/400x300/19...27313/198273135

 

Jeśli nie to warto zastanowic się np. nad SRką :lalag:

Edytowane przez Qóba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam skuter ogromny być nie musi - właśnie chodzi o to, żeby się przepychać w korkach Ale jakaś propozycja to jest. Czekam na kolejne

W takim razie również polecam PIAGGIO NRG.Jest to fajny szybki,dynamiczny skuter.A poza tym wcale nie mały-też wejdą na niego 2 osoby.Osobiście polecam wersje chłodzoną cieczą.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item198307370_piagg...ieuzywany_.html

a to? Jeździłem na takim pożyczonym w Atenach (jedyny skuter który znam :crossy:), kask do schowka wchodził, paliło z 2 litry na 100, ale nie wiem jak z trwałością tego skuterka..

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...