Skocz do zawartości

wpizd...u wylądował :P


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko który z was mając 21 lat i rozpoczynając jazde motocyklem nie szalał...niestety tak jest najczęściej...też miałem wiele głupich sytuacji na drodze a miałem tyle szczęscia że nic się nigdy nie stało ale przynajmniej teraz mam też już więcej doświadczenia i wiem na ile moge sobie pozwolić i jeżdze spokojniej."Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz".Cytryna ma nauczke,będzie miał większy respekt do motocykla i przynajmniej wie że na białej linii się nie hamuje jak nie trzeba.A każdy jak mu jakiś manewr nie wyjdzie bo się przeliczy ale coś się stanie to może mówić że "mogłem jednak tak nie robić" .

Edytowane przez Domel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Alescie sie znowu przysrali do Cytryny.

Dajcie juz mu spokoj. Jak zwykle. Jeden cos powie, to zaraz zielone swiatlo i kupa na trupa - jezdza sobie po czlowieku jak potrafia.

Cytryna rozwalil motocykl i mysle, ze koszty jakie poniesie na naprawe sa wystarczajaca nauczka dla niego.

Ktory z Was nie szalal za mlodu? Ktory z Was nie lamie przepisow na motocyklu? Tacy swieci jestescie? Zrobcie sobie sami rachunek sumienia, a potem jezdzijcie po innych, ktorzy sa w stanie przyznac sie do bledu!!

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie was czytać normalnie!! Zrobiliście z cytryny jakiegoś wojownika szos, co jeździ po chodnikach a małe dzieci goni... A to zupełnie nie tak wyglądało... "urządza sobie wyścigi" , "motocyklista", "dobrze ze mieszkasz w Poznaniu"

Szkoda ze was tam nie było to moglibyście ocenić sytuacje!

 

Klaudiusz rozumiem jest zbyt odpowiedzialny żeby namówić się na sprinta.. Bo ze SS (tak fajny skrót od Starego Sierżanta) się na swoich trupach nie ściga to oczywiste… Posty Greeda rozumiem bo jak bym miał tylko 2 zawory na gardziel to tez bym tak pisał…

 

Nie ocenia się ludzi po przeczytaniu kilku zdań. Szkoda ze osoby starsze tego nie wiedzą.

 

A to fotki sprzęta cytryny:

 

http://img156.imageshack.us/my.php?image=powypadku0080oq.jpg

 

http://img54.imageshack.us/my.php?image=powypadku0069tg.jpg

 

http://img54.imageshack.us/my.php?image=powypadku0076jx.jpg

 

http://img54.imageshack.us/my.php?image=powypadku0120is.jpg

 

http://img102.imageshack.us/my.php?image=powypadku0092wz.jpg

 

http://img123.imageshack.us/my.php?image=powypadku0102ft.jpg

 

http://img102.imageshack.us/my.php?image=powypadku0049ec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie was czytać normalnie!! Zrobiliście z cytryny jakiegoś wojownika szos, co jeździ po chodnikach a małe dzieci goni... A to zupełnie nie tak wyglądało... "urządza sobie wyścigi" , "motocyklista", "dobrze ze mieszkasz w Poznaniu"

Szkoda ze was tam nie było to moglibyście ocenić sytuacje!

A co by to zmieniło, dla mnie to dalej szczeniacki wybryk, rozpitolona maszyna i ma szczęście że nic poważnego mu sie nie stało!!!!!

 

Klaudiusz rozumiem jest zbyt odpowiedzialny żeby namówić się na sprinta.. Bo ze SS (tak fajny skrót od Starego Sierżanta) się na swoich trupach nie ściga to oczywiste… Posty Greeda rozumiem bo jak bym miał tylko 2 zawory na gardziel to tez bym tak pisał…

 

Nie ocenia się ludzi po przeczytaniu kilku zdań. Szkoda ze osoby starsze tego nie wiedzą.

Chłopie, ja swoje przeżyłem i dlatego mam takie zdanie a nie inne!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Chłopie, ja swoje przeżyłem i dlatego mam takie zdanie a nie inne!!!!!!

 

Otoz to!

W wiekszosci nie roznimy sie niczym od Cytryny. Jemu po prostu ten raz sie nie udalo. Teraz "swoje przezyl" i tez pewno juz sobie wyrobi zdanie, takie jakie prezentujecie Wy, juz doswiadczeni za mlodu.

Troche wyrozumialosci...

 

Pozdrawiam

 

PS

Osz kurka, niezle mielone z tego moto :wink: :cool: :crossy:

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty Greeda rozumiem bo jak bym miał tylko 2 zawory na gardziel to tez bym tak pisał…

 

 

 

Przeczytaj to co napisales :wink: A co to ma do rzeczy ile mam zaworów na cylinder do tego jakie mam zdanie? :cool: Jakbym miał 16V to napisałbym dokładnie tak samo.

 

Cytryna, nieźle rozkurwiłes tego Bandita - ale pewnie i tak miałes w planach to wszystko wymieniac. Nie wiem z czego masz taką radoche, ja bym sie troche zmarszczył na taki widok.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Greedo, as sie uczepil tej "radochy". Mozesz mi wierzyc, ze na pewno Cytryna wcale nie jest z tego powodu radosny. A to ze ma jaja i nie histeryzuje jak nastoletnia siksa nad zlamanym paznokciem, to tylko nalezy sie cieszyc.

 

Qrde, naprawde dziwni sa ludzie. Zapewne, gdyby pierwszy post Cytryny brzmial "Mialem wypadek, o matko, rozwalilem moto, co ja teraz zrobie, pochlastam sie, skocze z okna, swiat moj sie skonczyl!" to wszyscy jak jeden maz byscie tu go pocieszali.

 

Byla podobna historia na 4um. Jeden 4umowicz w podobnie glupi sposob szlifnal swoja maszyne na poczatku tego sezonu. Tez napisal posta na ten temat raczej bez zalu, z usmiechem. Roznica bylo to, ze ow 4umowicz jest po trzydziestce. Tam jakos nikt na niego nie najezdzal... Widac to tylko po mlodych mozna jechac, gdy zrobia cos nierozsadnego...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati 1411 !.

Wyrażnie widac , że nie umiesz jeszcze czytać ze zrozumieniem ( poziom 3 klasy podstawówki)

Skoro już 5 lub 6 razy na 4um tłumaczyłem , że nie jestem SS - a mój nick to " STARY SIERZANT " , to powinieneś już to sobie zapamiętać.No chyba , że masz problemy z percepcją.

Co do epitetu " trupy " którymi określiłeś moje motocykle .

Mam takie sprzęty na jakich mam ochotę jeżdzić i nic Ci do tego.Wyrażnie widać , że nie potrafisz się zachować właściwie , bo kpiny z czyjegoś sprzętu kończą się zwykle niemiło dla kpiącego. Zarówno w necie jak i w realu. Na luuuuuzie stać mnie na plastika , ale skoro go nie mam , to nie używam obrażliwych stwierdzeń wobec posiadaczy takich maszyn. Ja się nie przyklejam personalnie do Ciebie , więc zrób mi tę grzeczność i nie wjeżdzaj na mnie.

Jak już ( mam nadzieję) zauważyłeś różnimy się we wszystkim , od punktu widzenia na motocykle , poprzez wiek , doświadczenie życiowe , aż do ogłady towarzyskiej.A zatem , nie zaczepiaj mnie na 4um , bo to jest zarówno niegrzeczne jak i nieodpowiedzialne z Twojej strony. Ponadto jeśli masz coś do mnie , to skorzystaj z PW.

PS. Miłego dnia i nie denerwuj się , szkoda energii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Cytryna, nieźle rozkurwiłes tego Bandita - ale pewnie i tak miałes w planach to wszystko wymieniac. Nie wiem z czego masz taką radoche, ja bym sie troche zmarszczył na taki widok.

 

Greedo, coś Ci się popierdoliło, albo czytasz posty a nie widzisz kto pisze. Cytryna ani razu nie powiedział że sprawiło mu to jakąkolwiek radoche, jedynie nie wylewa łez nad rozlanym mlekiem. Nie jest miękką cipą i tyle. Jak widać nie każdego możesz do siebie porównywać... :cool:

 

Klaudiusz, strasznie moralizuje. Ciekaw jestem, co by mówił gdyby mu się przytrafiła przygoda Dominika, kiedy dojeżdżając do świateł, pasażer w samochodzie który mijał otworzył mu drzwi. W sumie przypadek, ale taka jazda jest dość kontrowersyjna z punktu widzenia prawa. Czy to znaczy że Dominik zachował się jak gówniarz?

 

Rozumię, że Klaudiusz nie dojeżdża na światłach na pool position i grzecznie czeka w korku.

 

...jak czytam niektórych posty, to mam wrażenie że ich kobiety mają akurat okres i chłopaki strasznie spięci chodzą :wink:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytryna, nieźle rozkurwiłes tego Bandita - ale pewnie i tak miałes w planach to wszystko wymieniac. Nie wiem z czego masz taką radoche, ja bym sie troche zmarszczył na taki widok.

 

mam radoche z tego ze moge go wyrmontowac bo jak bym uderzyl inaczej to moze teraz pani w szpitalu wyjmowala mi by spod dupy basen

 

a co do marszczenia to ja juz nie wnikam w to co ty robisz w chacie ... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo, coś Ci się popierdoliło, albo czytasz posty a nie widzisz kto pisze. Cytryna ani razu nie powiedział że sprawiło mu to jakąkolwiek radoche, jedynie nie wylewa łez nad rozlanym mlekiem. Nie jest miękką cipą i tyle. Jak widać nie każdego możesz do siebie porównywać... :cool:

 

Klaudiusz, strasznie moralizuje. Ciekaw jestem, co by mówił gdyby mu się przytrafiła przygoda Dominika, kiedy dojeżdżając do świateł, pasażer w samochodzie który mijał otworzył mu drzwi. W sumie przypadek, ale taka jazda jest dość kontrowersyjna z punktu widzenia prawa. Czy to znaczy że Dominik zachował się jak gówniarz?

 

Rozumię, że Klaudiusz nie dojeżdża na światłach na pool position i grzecznie czeka w korku.

 

...jak czytam niektórych posty, to mam wrażenie że ich kobiety mają akurat okres i chłopaki strasznie spięci chodzą :wink:

A wedlug mnie co niektorzy chca na sile pokazac jacy sa odpowiedzialni i dorosli. Szczegolnie widac to po Klaudiuszu i Greedo- czyzby kryzys wieku sredniego Was chlopaki dopadl? Troszke predko...Cytryna dal dupy, wyciagnal wnioski-ciekawe czy Wy tacy nieomylni jestescie? Z tego co pamietam to kolega Klaudiusz ma duzo wiecej za uszami w dziedzinie poruszania sie pojazdami mechanicznymi. A teraz swietego tutaj udaje? Motocykle nierozlacznie lacza sie z emocjami, wiec jezeli jezdzicie tak jak piszecie-to pozytywnych emocji w zyciu nie zaznacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...