Skocz do zawartości

Prędkość podróżna


johny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W kasku bez szybki a i owszem ale w okularach bo jak by ten tego mucha w oko :buttrock: .....nawet nie chce myśleć.

Romualdo S.Marauder 160 ??!!! na autostradach :clap: :) nie no teraz to juz przegiołęś pałe :) Zrobimy tak w czerwcu u Sierżanta pojedziemy na wroclawska autostrade i rozpędzimy sie do 160 km/h w takim tempie do Krakowa dojedziemy moment i moment wrócimy a chciałbym to przezyc :P więc będziesz mym nauczycielem :crossy: :lalag:

 

800 setką :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romualdo S.Marauder 160 ??!!! na autostradach nie no teraz to juz przegiołęś pałe

nie, no spokojnie - w pojedynkę na prostej /oczywiście jako prędkość bardzoo chwilowa/ jak najbardziej. można i ciut więcej, ale tylko jako test, ponieważ są to już granice silnika, a obroty jak w dożynanym ścigu ... :buttrock: - ale możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no spokojnie - w pojedynkę na prostej /oczywiście jako prędkość bardzoo chwilowa/ jak najbardziej. można i ciut więcej,

 

Ano pytanie było o prędkości podróżne a nie chwilowe.

PS: idę szybkę poustawiać bo dzisiaj jechałem do pracy 160 i mi chciało łeb urwać :buttrock:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80-110 na drogach III kolejności odśnieżania (na takich mam największe brzebiegi) bez szyby, ale kask z szybą i czasem okularki :crossy:

 

90-130 na krajówkach

 

do 150 - 155 na ...chwilę.

 

faktycznie, bez zerkania na prędkościomierz ręka "sama" ustawia precyzyjnie 100 km/h. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafir cytuje "Wyjątek to nudne autostrady -tu 160" koniec cytatu .Wniosek po autostradach Romuś śmiga 160 :buttrock: i jest to prędkośc podróżna .

 

Jak to przeczytałem rynce mi odpadły patrz avatar :crossy:

 

AA jeszcze jedno Szafir nic nie mam do 800 setek źle mnie chyba zrozumialeś . :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niepojęte :) jak wy umiecie lecieć ok. 120 w kasku bez szybki i gogli :buttrock: Raz jechałem bez kasku 70/h i oczy mi się szkliły :crossy:

 

 

I tu można poznać prawdziwych facetów ,nie 200 na zegarze plastik i pełny kask , a 120 i Jet :lalag: :clap: :)

 

 

A poważnie , dla mnie podróżna , to jak u wielu 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę lecieć 120 bez niczego, coprawda masz prawie efekt jak w kapsule dla astronautów, ryj ci faluje hehe, doświadczyłem w zeszłą sobotę, ale warto było się rozgrzać

 

Bez niczego ?? :buttrock: Devilwizard to chyba nie tylko ryj Ci faluje na wietrze :crossy: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez niczego ?? :crossy: Devilwizard to chyba nie tylko ryj Ci faluje na wietrze :lalag: :clap:

 

Daję rady mam pokaźny bak więc tamte miejsca stumienie powietrza omijają pozatym jest zimno więc się zmniejsza wilkość części narażonych na falowanie hehe :buttrock:

Edytowane przez devilwizard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwie osoby 100-120 km/h - aby miec w razie czego zapas na wyprzedzenie - przypuszczam ze przy wiekszej pojemnosci predkosc by byla ta sama a to dlatego najprzyjemniej sie jezdzi od 80 do 120 mozna spokojnie kontrolowac sprzet i podziwiac widoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano sie uniosłem i dziś założylem szybe,przy dużej prędkości 160 do 180 masa huku i duże zawirowania powietrza za szybą.Natomiast do 130 lepszy komfort muszę wam powiedzieć niż bez szyby ........hmmm teraz mam dylemat z szyba czy bez ,dotychczas smigalem bez ale tak gdzies mnie ta szyba przeszkadza.No nic posmigamy troche z szybą .pozyjemy zobaczymy .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...