Skocz do zawartości

ile sie pochylić...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzaj slad na oponie i proboj do tad, az ja zamkniesz.

dzis jeździłem na torze gokardowym i do zamkniecia brakowało około 1-2 cm

moze i duzo brakuje ale troche przełamałem strach pochylania sie.niestety potem wracałem po drodze ''asfaltowej'' do domu i koleiny mi troszkie przeszkadzały, ale trzeba i to pokonać :biggrin:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj slad na oponie i proboj do tad, az ja zamkniesz.

Od zamknięcia tyłu masz jeszcze sporą rezerwę i spokojnie możesz dawać dalej. Granicą jest albo psychika, albo opony, które mogą puścić, albo wszelkie wystające elementy motocykla. Nic tylko ćwiczyć i czerpać przyjemność :buttrock: Ja w GS 500 swego czasu zamykałem tył prawie na każdej jeździe, do zamknięcia przodu brakował kiepski centymetr, a szczytowym osiągnięciem było przytarcie gmola w zakręcie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego zawsze musisz wozić ze sobą kątomierz i linijke, abyś móg zmierzyć ile możesz się pochylić... I koniecznie w czasie skręcania patrz na podnórzek... ile mu brakuje do asfaltu... :biggrin:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamkniecie tynej opony to nic strasznego. Ale jak zaczynasz zamykac przednia, plus do tego trzesz podnozkami, centralna podstawka i innymi duperelami-to znaczy iz kres juz blisko. U mnie sie ograniczniki w prawym podnozku pozdzieraly i tym sposobem dzwieki ostrzegawze zostaly praktycznie wylaczone :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniesz zamykać już opone i przycierać podnóżki to uważasj bo następną rzeczą jaką przytrzesz bedzie bak z owiewkami i towoje ciało - Jak to osiągnieś to bardziej sie juz pochylić nie mozna

 

eetam...

 

należy dążyć do przycierania gaźników ... :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...