Skocz do zawartości

Chciałem choperka


marioostry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, że pytasz, skoro jest już po ptakach i wybór dokonany. Ale czemu nie? - Osobiście uważam, że VN800 jest przy odrobinie respektu do opanowania przez początkującego, natomiast dużo więcej miejsca miałbyś na VT750 czyli Hondzie Shadow - po prostu słynie z nadwymiarowości i nawet nasz Paweł ACE (ponad 2 m wzrostu) wyglądał na niej znośnie parę lat temu. Vulcan jest krótszy, zwinniejszy, bardziej dynamiczny. Oba motocykle hamują podobnie. Słowem: jeśli XXL, to zdecydowanie za Hondą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że pytasz, skoro jest już po ptakach i wybór dokonany. Ale czemu nie? - Osobiście uważam, że VN800 jest przy odrobinie respektu do opanowania przez początkującego, natomiast dużo więcej miejsca miałbyś na VT750 czyli Hondzie Shadow - po prostu słynie z nadwymiarowości i nawet nasz Paweł ACE (ponad 2 m wzrostu) wyglądał na niej znośnie parę lat temu. Vulcan jest krótszy, zwinniejszy, bardziej dynamiczny. Oba motocykle hamują podobnie. Słowem: jeśli XXL, to zdecydowanie za Hondą!

 

 

Nad Hondą też się zastanawiałem ale jednak kropka zapadła , wybrałem VN . Hondą nie śmigałem więc nie mam porównania . Pozatym tak jak na wstępie jest to moja pierwsza maszyna. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, ciesz się sprzętem i sezonem. Masz w Gdańsku także u naszych chlopaków wsparcie: wśród GAM-oniów wybrzeżowych na VN800 jeździ od lat BartekM, a na classicu OldPiotr - w razie czego pomogą. Daj się poznać w realu. Mój kościółek, katedrę w Oliwie, jakoś znajdziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Wydaje mi się, że kupiłeś b. dobrze. Sam osiodłałem VN 750 Vulkan. Nie wiem, jaki rocznik posiadasz, ale jeśli jest to rocznik mniej więcej z lat 95-97, to są to motorki o zncznej mocy (56 km) i mimo stosunkowo dużej wagi (235 kg) posiada znaczny zbiornik (15 l), stosunkowo niskie położenie kierowcy (705 mm). Moto nieźle trrzyma się drogi i jeżeli nie masz przerostu ambicji, że ścigacze miną Cię na drodze - będziesz zadowolony z komfortu jazdy - szczególnie na dłuższych trasach.

 

Pozdrawiam

 

LAM

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel śmiagał VN750 po jakims czasie go sprzedał, po czym znowu kupił VN 750 hehe, mówi samo za siedzie pozatym ten motor naprawdę fajnie wgląda i łatwo sie go rozbiera.

Gratuluję i szerokiej drogi w rozdziewiczaniu siebie na motorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...