Skocz do zawartości

( XJ 900) Yamaha XJ900 Diversion ?! Pare pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialem sie nad nowym tematem ale to raczje nie ma sensu wiec podepne sie tutaj:

 

Jak ktos ma namiary na dywersje tak rocznikowo max do 98-99r w stanie naprawde dobrym a nie puzle do skladania bardzo bym prosil o info.

 

Jak ktos oferuje za rocznik 95r, 11 tys PLN tez walcie smialo ale niech moto bedzie warty tej kasy

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Założyłem ten temat z myślą o użytkownikach tego modelu myślę że wśród nas są właściciele, pasjonaci lub przyszli nabywcy którzy by chcieli podzielić się swoimi doświadczeniami, wrażeniami z jazdy oraz poradami technicznymi tego motocykla.

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gmoli do XJ ty 900 D

Przezorny zawsze ubezpieczony więc czas najwyższy zabezpieczyć boki silnika przed szlifem, zakup gmoli napewno będzie tańszy niż wymiana dekli oraz to co pod nimi się znajduje.

 

Może również być wykonanie "by hand" tylko gdzie? i u kogo? za namiary z góry dziękuję.

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na przykład tutaj : http://cgi.ebay.de/YAMAHA-XJ-900-S-Diversi...1QQcmdZViewItem

i w kilku innych miejscach, wystarczy 5 min w necie :crossy:

 

 

Jak je będziesz miał u siebie napewno je kupie, niemiecki e-bay jest mało wygodny dla mieszkających w Polsce przelew oraz transport kosztuje tyle co ta cześć a pozatym ten niemiec nie wysyla poza granice swojego kraju więc lipa. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak je będziesz miał u siebie napewno je kupie, niemiecki e-bay jest mało wygodny dla mieszkających w Polsce przelew oraz transport kosztuje tyle co ta cześć a pozatym ten niemiec nie wysyla poza granice swojego kraju więc lipa. :wink:

Dziwna teoria...kupowałeś już tam coś ? Pytałeś czy wyśle do Polski ?

Ale skoro marudzisz to ... : http://www.duh.pl/pokaz_towar.php?id_kat=1...kod=YAXJ900DI-G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna teoria...kupowałeś już tam coś ? Pytałeś czy wyśle do Polski ?

Ale skoro marudzisz to ... : http://www.duh.pl/pokaz_towar.php?id_kat=1...kod=YAXJ900DI-G :icon_eek:

 

 

Teoria spisku :banghead: kupowałem nie raz bratku i wiem jak to wygląda. Nie szukam linku z gotowymi częściami bo to jest najłatwiejsza droga tylko szukam osoby która by sie podjeła ewentualnie zrobienia gmoli.

 

Dzięki za szczere chęci no i za linka :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Chętnie przyłączę sie do Was, jako były uzytkownik Diversji, przejeżdziłem dwa sezony i nie dawno sprzedałem. Ale napewno kazdemu polecę ten motor jako niezawodny, oszczędny, przyjazny turystyk. Gdyby tylko mozna nim było wjechac do lasu napewno nie sprzedałbym go. Z wad to napewno kazdy użytkownik wie o "delirce" kierownicy, denerwujaca sprawa, no i raczej duża masa wku...... przy przestawianiu i garazowaniu.

Chętnie odpowiem na ewentualne pytania, parę kilometrów śmignełem.

 

Viragi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duża masa wku...... przy przestawianiu i garazowaniu.

 

Do lekkich motocykli to XJ 900 nie należy sam byłem na początku lekko spięty jego masą po paru pompkach i przysiadach zacząłem pewniej stawiać na centralkę :crossy: Masa suchego 265 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

zapytaj sie Tomka Kulika on ma takowy motocykl i napewno napisze Ci dluuuuga jego recenzje :icon_evil:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...