Skocz do zawartości

Kask enduro z Lidla :)


Rekomendowane odpowiedzi

A da sie wogole kupic ?? Wiekoszc Ci powie NIE, wolisz zaoszczedzić np 200zł i jeździć w byle czym co i tak Ci glowy nie ochroni czy lepiej wydac troche wiecej na kask ktory jest kaskiem ( czyt. spelnia swoje funkcje) , a nie shitem ??

Wybor nalezy do Ciebie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jakiś czas temu kupiłem w "Lidlu" szafkę na buty i mimo niskiej ceny po złożeniu okazała się naprawdę więcej niż przyzwoitej jakości. No tak, ale to szafka na buty, nic za bardzo stać się nie może, no mogą się drzwiczki nie domykać ale Kask? ja bym nie ryzykował, w chwili gdy przyjdzie się przekonać o jego jakości może być już za późno............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ubiegłą jesień kupiłem w Lidlu kask (ale nie enduro tylko zwykły, zamknięty) za 30zł:P Kask jest naprawde masywny, ma 2 kierunki nawiewów, i co najważniejsze nie jest klejony z połówek (jak np. Tiger) Po kilku dniach poszedłem do sklepu obczaic kaski i co zauważyłem, że ten mój kask jest identyczny jak MAX (tylko nie pamiętam jaki model) co kosztował cos koło 180 zł. Jednyną różnicą jest inny napis na kasku, a tak to jest identyko. W porównianiu do Tigera co miałem wcześniej to niebo a ziemia.

Pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi namiary na ten model za taką cenę, a biorę bez zastanowienia.

Tu masz jeszcze taniej :P :banghead:

http://www.allegro.pl/item94998718_kaski_c...we_max_606.html

A jak ci sie nie spodobają to masz tu http://www.agmot.strefa.pl/sklep.php?cz=1&k=25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup sobie coś najtańszego np. z katalogu Louisa. Są tam kaski Madhead - z tego co wiem niektórzy sobie chwalą. Oczywiście nie zapłacisz 30 zł, ale nie sa aż tak drogie. lepiej poszukać coś taniego z firmowych niż umierać.

 

P.S. Jesli jeszcze jest w archiwum ten temat to poszukaj o "zrobieniu sobie atestu na kask". wałkowaliśmy to dłuższy czas i wielu próbowało wybic z glowy pomysły jazdy w byle czym. Padło trochę ważkich argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lepiej nowy co sie na łbie ułoży niż używany od kogoś! Było juz na forum o zakupach z lidla i wcale nie wszystko zostało ocenione jako g...

Napewno chwalono przeciwdeszczówki o ile pamiętam. Czym droższe nie znaczy wcale tyle razy lepsze. Lepiej oceniać relację cena-jakość to zawsze ma jakiś sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...