Skocz do zawartości

Z jaką przeważnie jeździcie prędkością?


laboko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przejechałem TRXem ok 500km po mieście i trochę po podwarszawskich wylotówkach i stwierdzić muszę, że na mieście bywa szybko hmm... 180km/h na Rosoła to troszkę przsada ale to chwilowy wybryk, natomiast w trasie realne jest trzymanie okolic 160km/h wtedy zapinam 5 bieg i równo turkoczę do przodu. Na mieście bez przerwy przyśpieszam, co chwilę są światła i nie na wszytskie można zdążyć, czasami trzeba łoić ile wlezie aby chociaż przez 3 - 4 skrzyżowania nie stać co skutkuje czasem prędkościami opisanymi powyżej. Ogólnie odniosłem wrażenie, że jeżdzę troszkę grzeczniej niz przed rokiem czy dwoma, ale motocykl korci jak diabli a na dodatek nie da się nim jechać przepisowo gdyż nie posiada czegoś takiego jak użyteczny zakres niskich obrotów :|

 

 

P.S. Z uwagi na konieczność trzymania mojego temperamentu w ryzach zamienię na VN 800 :icon_mrgreen:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K-750 z koszem

- w miescie - lanserka totalna - 40 - 60 km/h,

- trasa - max 100 - ale na szosowych oponkach - szybciej się boję , he he

- w lesie i błocie - od 5 - 35/40 ,kapcie kostki , ale pali wtedy jak smok.

 

PS. Zezwolenie na wjazd do lasu mam na piśmie z Nadleśnictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to mało coś ;) ja mam honde nsr 125 z 90 roku ciągnie mi 140 :D jest lepsza :P

 

po mieście około 100 a poza miastem 130-140 :icon_eek:

 

 

 

Witam. Juz NSR sprzedana ale jezdzilem ja w trasie bez zbytniego meczenia silnika, maksymalna jaka miala to 140 km\h.

 

Pozdrawiam

marian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojej CBR 600 w zabudowanym raczej nie szaleję bo nie za wiele sie nadrobi predkoscią na mieście... Raczej przed skrzyżowaniami wyprzedzam większość katamaranków, no ale tak ze 20 km/wiecej niz można to staram sie trzymac.

Na trasie 7000 obrotów, czyli jakies 140 km/h dla przyjemnej turystycznej jazdy. Jeżeli jakość asfaltu pozwala to szybciej, jeżeli zniechęca to wolniej, ale to przecież oczywiste. Aha z moim pleaczkiem jakieś 30 km/h wolniej (dotyczy tylko trasy) bo się podobno męczy jak jedziemy szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie że na początek Fazerem niezbyt szybko będę śmigać, ale nie da się tak :icon_biggrin: Jeśli drogę znam i jest nawierzchnia w porządku to w porywach do 160kmh się ciągnę, na autostradzie było do 190kmh. Na innych przeważnie 110-130. W mieście raczej przepisowo.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XJ 600 S Diversion

 

Miasto staram sie przepisowo 50-60 czasem bywa tez 100.

 

Traska 110-130 zazwyczaj, nieraz odkrecam do 160-170 lecz to juz walka z wiatrem poniewaz nie mam przedniej owiewki, niebawem bedzie wiec ulatwi mi to zycie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto: 50-100 (tam gdzie 100 jest dozwolone znakiem :P )

 

- akurat zaliczam sie do przeciwnikow ograniczenia predkosci do 50 km/h

(i zakazu jazdy Moto po Swietojanskiej w Gdyni)

 

W drodze: 70 km/h zazwyczaj (prawy pas :) ) - bo mam taka owiewke ze mi sie nie chce za nia chowac - musialbym sie stopic z bakiem - ...ale jak mnie podkusi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...