Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem moto po zimie


Manuel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc zaczne może od początku. Moto stoi od jesieni nie odpalane. Przyszła ładna pogoda to stwierdziłem, że można by rozruszać kości. Akumulator naładowany, rozrusznik kręci a tu nic!

Idąc za radą kolegi wrzuciłem do paliwa margaryny, ponoć lepiej wiąże wode i dodaje oktanów. Dalej bez rezultatu! Pomóżcie mi bo nawet najlepszy, profesjonalny forumowy mechanik nie wie co zrobić!

 

Motocykl to Suzuki VFR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zaczne może od początku. Moto stoi od jesieni nie odpalane. Przyszła ładna pogoda to stwierdziłem, że można by rozruszać kości. Akumulator naładowany, rozrusznik kręci a tu nic!

Idąc za radą kolegi wrzuciłem do paliwa margaryny, ponoć lepiej wiąże wode i dodaje oktanów. Dalej bez rezultatu! Pomóżcie mi bo nawet najlepszy, profesjonalny forumowy mechanik nie wie co zrobić!

 

Motocykl to Suzuki VFR.

I to ten "najlepszy" doradził tą margaryne??????

Ja myślałem że margaryne dodaje się do kanapek ale widać że " najlepsi" mechanicy mają inne przeznaczenie tego tłuszczu... Tłuszcz i dysze paliwowe - ciekawe jak to współgra...

Zalej moto nowym paliwem, podgrzej świece nad gazówką, aku samochodowe z twoim motocyklowym spięte razem i próbuj tylko nie przegrzej rozrusznika.

O ile nie masz już gaźników do czyszczenia...

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc za radą kolegi wrzuciłem do paliwa margaryny, ponoć lepiej wiąże wode i dodaje oktanów. Dalej bez rezultatu! Pomóżcie mi bo nawet najlepszy, profesjonalny forumowy mechanik nie wie co zrobić!

Motocykl to Suzuki VFR.

To prowokacja.

Primo - VFR to Honda

Secundo - nawet najbardziej po..bany "kierowca" motocykla (bo na pewno nie motocyklista) nie wrzucilby margaryny do baku, chyba ze malo znam ludzi.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że to prymaaprylisowy żart...tylko data nie pasuje. W następnąsobotę będzie w sam raz :) Nie ma się co spinać...przecież wiadomo, że margaryna pomoże odpalić po zimie tak, jak panewki ze słoniny zastąpią oryginalne po remoncie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jesienią wjechałem do garażu , przygotowałem motocykl do zimowego snu. Na wiosnę chcę odpalić , naciskam na guzik rozrusznika, a tu nić cisza. A wszystko było O.K. jak wjeżdżałem. Już teraz wiem. Pomoże tylko Manuel. U mnie pomogło WD-40 na końcówki kabli i szyszczenie konektorków. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...