Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

160 km/h (wiem że mało) XTZ 750 ST ale nie moją :roll: wtedy, w sumie po godzinnej przejażdżce tym moto, zapragnęło me serce XTZ-ty :D

 

130 km/h - moją CB ;) (dzisiaj) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190 km/h - B1200 (też dałoby radę więcej...)

 

 

oj taak...

ja w tym sezonie w swoim zamknalem licznik... 260... ale to na starym lotnisku bylo wiec nic tylko odkrecic i starac sie nie spasc...

ciekawy jestem ile przeklamuja takie liczniki..szkoda ze jakiegos radaru nie bylo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 145 mil/h (tj. około 230 km/h) licznikowych na zzr600. Motocykl mógł dużo więcej (ile więcej to już się niestety nie przekonam)...jeździec niestety dupa, i nie. Tylko ciężko w takich chwilach wpatrywac się w prędkościomierz, jak w ciągu jednej sekundy pokonuje się 64 metry :P Ale drzewa fajnie zaczynały się po bokach rozmazywac. W sumie całkiem fajne uczucie..ale i tak wolę przyspieszanie i zakręty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat 125p - 155m/h

Fiat seicento 150 km/h wychylony za oknem z kamerą w kominiarce (przejazd otwatym odcinkiem autostrady do Nowego Tomyśla(

 

Suzuki RGV 210 km/h jako plecak,jako kierowca koło 90 km/h

 

Suzuki GSX-R nie wiem ile ale było super (znowu jako plecak :cry: )

 

M-Z około 120 km/h

 

Jawa około 130 km/h (zima)

 

BMW E36 316! 190 km/h (chyba licznik dodawał :lol: )

 

BMW 525 dużo ale zaliczyliśmy chopa przy 120 km/h

 

Aha i moim Fiatem 60 km/h na rondzie pełnym bokiem.

 

Jak kupię motocykl to się pochwale nie tylko V-max :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w sobote podjechał pod moją stancje kumpel z roku swoją CBR 600 F1, a co najlepsze zostawił mi kluczyki i papiery na jakieś 2h i powiedział cobym sobie potestował.

Stąd też nowy rekord predkości motocyklem: 185km/h ->fajne uczucie

Autkiem: 200km/h jadać na Bemowo 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...