Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to że to co pokazuje licznik to jeden wielki bajer, to dobrze o tym wiem, bo to nie realne, ale jak to się ma do tego co jest w tych tabelach na w/w stronce, a z kolei jak to się ma do rzeczywistej prędkości. Najlepiej trzeba będzie smerfów ustawić z suszarka i niech sprawdzaja:))hehe

Żaba, już nie bądź taki dokładny ;) Ważne że jedzie szybciej niż wszystkie seryjne M5tki i AMG-bo tamte mają blokadę na 250 :P ;) A tak poważnie-co to za różnica czy pojedzie 260 czy 265? Dla mnie to jeden pies...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć ile leciałem na maxa na moim KXF, bo nie mam prędkościomierza (chyba że sobie z roweru wrzuce) ale 5 bieg rozkręcony na maksa, a drzewka tak szybciutko sie przesuwały i jakoś tak dziwnie szybko las sie skończył :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cb500s zaladowana z kufrem i plecakiem w niemczech - BP 100 oktanow - Ja 95 kg - 195km/h

 

CBR1000rr - w druga strone z wysoka torba na baku 285km/h

 

A co do predkosci do podrozowania po autostradzie to 220 jest ok tylko ze szybko benzyna znika. Po polskich drogach o ile nie jest to otwarty odcinek A2 albo jakas inna nieremontowana autostrada to faktycznie ciezko jechac..

Edytowane przez moto_bandyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na swoim sprzęcie poszedłem ze 115/h. Trochę w gaciach miałem bo przednie koło okazało się mieć bicie.

Po prawdzie to z obliczeń wyszło mi że na 4 biegu powinienem pójść szybciej, ale obrotomierza nie mam więc nie ma co tu poważnie o obliczeniach mówić.

A prędkość mierzona rowerowym licznikiem więc powinno być gites.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem swoim erłanem 317 km/h :buttrock: na obwodnicy Torunia..., faktem jest, że mój sprzęt ma trochę więcej koni niż seryjny, z przodu 17 zębów a z tyłu 46..., prędkość była mierzona radarem, zaprzyjaźnionego pana władzy..., myślę, że jest to prawdziwy wynik aczkolwiek budzik pokazywał zaledwie 302 km/h :crossy:

Edytowane przez TYSON_R1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce być najszybszy w tym wątku, to proszę bardzo:

http://www.wyjatkowyprezent.pl/lot-samolot...giem-29-fulcrum

 

 

:D :D :D

 

 

 

...aczkolwiek wolał bym odrobinę dorzucić i mieć V-maxa na własność :P

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że to co pokazuje licznik to jeden wielki bajer, to dobrze o tym wiem, bo to nie realne, ale jak to się ma do tego co jest w tych tabelach na w/w stronce, a z kolei jak to się ma do rzeczywistej prędkości. Najlepiej trzeba będzie smerfów ustawić z suszarka i niech sprawdzaja:))hehe

 

Nie boj zaby, sprawdzimy w Harz'u :biggrin:

 

Ja poszedłem swoim erłanem 317 km/h :buttrock: na obwodnicy Torunia..., faktem jest, że mój sprzęt ma trochę więcej koni niż seryjny, z przodu 17 zębów a z tyłu 46..., prędkość była mierzona radarem, zaprzyjaźnionego pana władzy..., myślę, że jest to prawdziwy wynik aczkolwiek budzik pokazywał zaledwie 302 km/h :crossy:

 

Konkretny dowod jak to dzialaja policyjne suszarki :biggrin: Troche sie dziwie ze 340 nie pokazal :biggrin:

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Yuby: Ty to jesteś! <buja_w_oblokach> :D

 

 

Do kolegi od erłana - jestem trochę w szoku bo wszędzie czytałem, że policyjne radary nie mają takiego zakresu pracy i powyżej 250km/h już nie pokazują... Czyżby mieli nowe sprzęty?

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...