Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yamaha Warrior - 190 km/h

Yamah Drag Star 650 - 155 km/h (z lekkiej górki)

Honda Accord - 215 km/h (na płaskim)

Z Warriora można by jeszcze troszkę wycisnąć, ale był bez owiewek, to i rąsie mi wyrywało a i kask chciało zdjąć z główki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A max samochodem to 160km/h ( tylko że jest drobny szvczegól to było jaies rok temu i ja nie mam prawka :) )

 

Gdyż jestes debilem i chciałbym cie kiedys spotkac na jakies ulicy. Naprawa drzwi nadal aktualna. W zasadzie to zastanawiam sie kto jest wiekszym debilem - ty czy ten kto dał ci samochod i motocykl...

 

 

Sam jesteś debilem. myślałem ze motocyklisci sie szanują, ale sie myliłem widocznie :] Jechałem samochodem po dwupasmówce z tatą ( ja prowadziłem dał mi sie przejechać ), i z szacunkiem sie prosze odnosić "debilu".

 

[ Dopisane: 14 ]

A max samochodem to 160km/h ( tylko że jest drobny szvczegól to było jaies rok temu i ja nie mam prawka :) )

 

Gdyż jestes debilem i chciałbym cie kiedys spotkac na jakies ulicy. Naprawa drzwi nadal aktualna. W zasadzie to zastanawiam sie kto jest wiekszym debilem - ty czy ten kto dał ci samochod i motocykl...

 

Kluczyki od samochodu mógł podpie***lić i się przebujać osiedlową ulicą, na szczęście w nic nie trafił, ale motocykl to ktoś musiał mu kupić, bo pisze "ja na swoim suzuki gs 500f z 2004 roku " a coś za młody jest żeby samemu na niego zapracować. Więc jarodawca albo twoi starzy(sądze że to oni ci zafundowali sprzęta) cię aż tak nie lubią że postanowili zainwestować te parenaście tysięcy złotych by się od ciebie uwolnić, albo jak napisał Greedo coś z nimi nie teges.

 

I byś się zdziwił prawie całe pieniądze na motor sam zarobiłem rodzice mi dorzucili jakies 5 tysiaków, sam miałem resztę nie opłacało mi sie na jeden sezon kupywac 125, teraz jestem w trakcie robienia prawka na A i na B a przedtem jezdzilem na A1 :]

 

[ Dopisane: 14 ]

i tu sie mylisz :] ja na swoim suzuki gs 500f z 2004 roku wyciągnąłem 195km./h na prostej więcej jush nie szła a z pasażerem 180km/h. Liczniki kłamią ale przy tej prędkości to około 10km/h :] gs-y idą 180-tak normalnie.

Młody jesteś to masz mleko pod nosem i wybujałą fantazję. Dojrzałość polega na tym, że człowiek potrafi odróżnić rzeczywistość od złudzeń. Możesz żyć sobie w świecie iluzji, ale max. do 160km/h. W GSie więcej to pobożne życzenia właściciela. Tak samo jak ZX6R 2002 pokazywał 290km/h przy 260km/h.

A manewry z przełożeniami nie na wiele się zdadzą, bo w GSie zabraknie mocy.

 

Moj gs ma załozony stozek i sportowa koncowke i idzie 190 :] licznik kłamie ale jak mowilem z 10km/h

 

[ Dopisane: 14 ]

i tu sie mylisz :] ja na swoim suzuki gs 500f z 2004 roku wyciągnąłem 195km./h na prostej więcej jush nie szła a z pasażerem 180km/h. Liczniki kłamią ale przy tej prędkości to około 10km/h :] gs-y idą 180-tak normalnie.

Młody jesteś to masz mleko pod nosem i wybujałą fantazję.

 

Bardzo wybujałą nawet, rzekłbym :) Licznik w GS500 jest wyskalowany co 10 km/h, także swoje 195 kolega odczytał zapewne na zegarku ręcznym - nie ma co na niego najeżdżać, po prostu przyrządy mu się pomyliły :-D

 

nie nosze zegarka :D tyle było na predkościomierzu :]

 

[ Dopisane: 14 ]

NIEKTORZY NA TYM FORUM MNIE DOBIJAJA :] MIEJSCIE SZACUNEK DLA MŁODEGO POKOLENIA MOTOCYKLISTOW :] ( CIEKAWE CZY SIE ZNAJDZIE KRETYN CO TO WYSMIEJE ???:>) pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Cyt:

[ Dopisane: 14 ]

NIEKTORZY NA TYM FORUM MNIE DOBIJAJA :] MIEJSCIE SZACUNEK DLA MŁODEGO POKOLENIA MOTOCYKLISTOW :] ( CIEKAWE CZY SIE ZNAJDZIE KRETYN CO TO WYSMIEJE ???:>) pzdr Jaro

 

Jaro - ja mam dla Ciebie wielki szacunek, szanuj się również i Ty sam.

Napisałeś o czymś w czym nie sposób Cię poprzeć, ktoś pochopnie Cię

nazwał mogłeś wykazać się odpowiedzialnością i nie nazywać go tak samo.

 

Na temat.

 

Ostatnio po glebie brakujące 100m do domu - 30km/h.

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem najwięcej 200km/h na CBR 600RR więcej się bałem 8O i nie muj sprzęt, fiata 126p bujnełem do 138km/h ale był świeżo po remoncie, na cz 350 122km/h więcej niechciała iść. Osobiście nielubie szybkich motocykli i jazdy po ulicy wole LAS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MZ ETZ 150 - 120kmh, wiecej nie pójdzie

Simson s 51 enduro - 65kmh za tirem

Suzuki Bandit 650 s - 176 kmh na mniej wiecej 300metrach, był to dla mnie szok na 1 i 2 do odcięcia zapłonu :mrgreen:

Daewoo Nubira 1,6 - 190kmh w 4 osoby, tatuś prowadził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONDA CBR 929RR, NARAZIE 250KM/H NA GDAŃSKIEJ.

ZGADZAM SIĘ, REKORDY MOZNA POBIJAĆ ALE Z GŁOWĄ.

 

[ Dopisane: 07-12-2005, 04:27 ]

W SEZONIE 2006, ZAMIERZAM JECHAĆ DO NIEMIEĆ - MYSLE ZE REKORD ZOSTANIE POBITY.

 

[ Dopisane: 07-12-2005, 04:28 ]

W SEZONIE 2006, ZAMIERZAM JECHAĆ DO NIEMIEĆ - MYSLE ZE REKORD ZOSTANIE POBITY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...