Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam jak to niektórzy wyciskają z GS 500 po 180 km/h i się dołuje. Ja swoim GS nie mogę przekroczyć 170 km/h.

 

Nie polecam pobijania prędkości na rowerze  :!:

 

A ja nie polecam na GS500.

Nie przejmuj sie tymi 180 km/h - ich liczniki po prostu bardziej zawyzaja niz twoj. Sadze ze prawdziwy max GSa to gdzies okolice 160 km/h.

Do rozwijania wiekszych szybkosci na tym moto ( co jest mozliwe ) potrzebne by byly lepsze zawieszenia i hamulce.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja nie polecam na GS500.

Nie przejmuj sie tymi 180 km/h - ich liczniki po prostu bardziej zawyzaja niz twoj. Sadze ze prawdziwy max GSa to gdzies okolice 160 km/h.

Do rozwijania wiekszych szybkosci na tym moto ( co jest mozliwe ) potrzebne by byly lepsze zawieszenia i hamulce.

 

Adam M.

zapomniales dodac, inny silnik :-D

gs itp motocykle nigdy niebeda demonami predkosci :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam jak to niektórzy wyciskają z GS 500 po 180 km/h i się dołuje. Ja swoim GS nie mogę przekroczyć 170 km/h.

 

Nie polecam pobijania prędkości na rowerze  :!:

 

A ja nie polecam na GS500.

Nie przejmuj sie tymi 180 km/h - ich liczniki po prostu bardziej zawyzaja niz twoj. Sadze ze prawdziwy max GSa to gdzies okolice 160 km/h.

Do rozwijania wiekszych szybkosci na tym moto ( co jest mozliwe ) potrzebne by byly lepsze zawieszenia i hamulce.

 

Adam M.

 

ja tam za licznik w tej gs'ce nie recze,ze dobrze pokazywal :P w kazdym badz razie tyle mi pokazal :-)

 

a wlasnie odnosnie roweru tez nie polecam pobijania rekordow predkosci :-D jechalem jakies 68km/h z gorki i wjechalem na polna sciezke,bo sie droga konczyla - jeden korzen i lecialem w powietrzu,ze hej :( na szczescie bez wiekszych obrazen u mnie tylko kolo cos krzywe pozniej bylo :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam jak to niektórzy wyciskają z GS 500 po 180 km/h i się dołuje. Ja swoim GS nie mogę przekroczyć 170 km/h.

 

Nie polecam pobijania prędkości na rowerze  :!:

 

A ja nie polecam na GS500.

Nie przejmuj sie tymi 180 km/h - ich liczniki po prostu bardziej zawyzaja niz twoj. Sadze ze prawdziwy max GSa to gdzies okolice 160 km/h.

Do rozwijania wiekszych szybkosci na tym moto ( co jest mozliwe ) potrzebne by byly lepsze zawieszenia i hamulce.

 

Adam M.

 

i tu sie mylisz :] ja na swoim suzuki gs 500f z 2004 roku wyciągnąłem 195km./h na prostej więcej jush nie szła a z pasażerem 180km/h. Liczniki kłamią ale przy tej prędkości to około 10km/h :] gs-y idą 180-tak normalnie. A kolega wczesniej mowil ze mu z bieda 160 targał. Moze miał zebatki na przyspieszenie zmienione :] A max samochodem to 160km/h ( tylko że jest drobny szvczegól to było jaies rok temu i ja nie mam prawka :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi, a ja wczoraj, siedząc trzeci raz w życiu na motocyklu przekroczyłem 215 km i to na bocznej, wiejskiej drodze.  :)  

Dzisiaj znowu sie przejadę z 80 km i osiągnę 300! :mrgreen:  

 

 

 

 

a prędkość to mam tak miedzy 60 a 100 km/h

 

stary ten temat :-)

Na GSie max prawie 180 (wg licznika)

 

Ale to już nieaktualne. Na TDMce wyrównałem swój rekord samochodowy - 210.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obliczeń wynika ' date=' że kolega Audicą jechał 144 km/h a CBR 114 km/h Shocked. Wszystko zależy od tego czy droga to autostrada czy napchana winklami ( bardzo ostrymi ) droga po jakiś wsiach [/quote']

 

Jakos tak tylko ze droga do Wągrowca to droga przez same wsie i male miasteczka gdzie nie da sie jechac szybciej jak 60-80 przez miasteczko bo bys lecial w powietrzu co czasem mi sie zdazalo a droga do Powidza jest o niebo lepsza. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A max samochodem to 160km/h ( tylko że jest drobny szvczegól to było jaies rok temu i ja nie mam prawka :D )

 

Gdyż jestes debilem i chciałbym cie kiedys spotkac na jakies ulicy. Naprawa drzwi nadal aktualna. W zasadzie to zastanawiam sie kto jest wiekszym debilem - ty czy ten kto dał ci samochod i motocykl...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A max samochodem to 160km/h ( tylko że jest drobny szvczegól to było jaies rok temu i ja nie mam prawka :D )

 

Gdyż jestes debilem i chciałbym cie kiedys spotkac na jakies ulicy. Naprawa drzwi nadal aktualna. W zasadzie to zastanawiam sie kto jest wiekszym debilem - ty czy ten kto dał ci samochod i motocykl...

 

Kluczyki od samochodu mógł podpie***lić i się przebujać osiedlową ulicą, na szczęście w nic nie trafił, ale motocykl to ktoś musiał mu kupić, bo pisze "ja na swoim suzuki gs 500f z 2004 roku " a coś za młody jest żeby samemu na niego zapracować. Więc jarodawca albo twoi starzy(sądze że to oni ci zafundowali sprzęta) cię aż tak nie lubią że postanowili zainwestować te parenaście tysięcy złotych by się od ciebie uwolnić, albo jak napisał Greedo coś z nimi nie teges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu sie mylisz :] ja na swoim suzuki gs 500f z 2004 roku wyciągnąłem 195km./h na prostej więcej jush nie szła a z pasażerem 180km/h. Liczniki kłamią ale przy tej prędkości to około 10km/h :] gs-y idą 180-tak normalnie.

Młody jesteś to masz mleko pod nosem i wybujałą fantazję. Dojrzałość polega na tym, że człowiek potrafi odróżnić rzeczywistość od złudzeń. Możesz żyć sobie w świecie iluzji, ale max. do 160km/h. W GSie więcej to pobożne życzenia właściciela. Tak samo jak ZX6R 2002 pokazywał 290km/h przy 260km/h.

A manewry z przełożeniami nie na wiele się zdadzą, bo w GSie zabraknie mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu sie mylisz :] ja na swoim suzuki gs 500f z 2004 roku wyciągnąłem 195km./h na prostej więcej jush nie szła a z pasażerem 180km/h. Liczniki kłamią ale przy tej prędkości to około 10km/h :] gs-y idą 180-tak normalnie.

Młody jesteś to masz mleko pod nosem i wybujałą fantazję.

 

Bardzo wybujałą nawet, rzekłbym :D Licznik w GS500 jest wyskalowany co 10 km/h, także swoje 195 kolega odczytał zapewne na zegarku ręcznym - nie ma co na niego najeżdżać, po prostu przyrządy mu się pomyliły :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie mylisz :] ja na swoim suzuki gs 500f z 2004 roku wyciągnąłem 195km./h

 

Buhahahahahah :-D :-D ales mnie rozbawił tyle to na Hondzie cb500 c

ciezko wydymac

 

 

na prostej więcej jush nie szła

 

Trza bylo powiedziec siedzacemu ci na ogonie sloniowi zeby cie tak pierdyknal ostro w sranie to bys napewno do 300km/h pociagnal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...