Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

swoją cbr600 220km/h

pożyczoną yzf 750 270km/h

jawą 50 55km/h

komarem 50 km/h

simsonem (stary model) 65 km/h

rowerem - nie wiem :-D

 

Wniosek Mamo Tato kup mi hayabuse :twisted:

 

A swoją drogą to lepsza zabawa jechać 200 na nakedzie niż 300na plastiku.

Kocham tą walke z wiatrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebys kiedys nie plakal albo inni oplakiwali ciebie

 

Oj juz obużenie. A czy w bezpiecznym miejscu czy na autostradzie prędkości rzędu 200km/h są takie aż bardzo niebezpieczne. Niemow mi ze cb500 jezdzisz przepisowe 90km/h.

 

Jesli cię interesuje to nie zawsze jezdze te 200km/h a że sprawia mi to przyjemność - czy coś w tym zlego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wcale nie tak duż jak na komara - to jego katalogowa prędkość. Byly 2 typy komara jeden mial v-max 30km/h a drugi 50km/h. Ten co mial 30 byl jakos tam zdlawiony i pewne tym jezdziles.

 

P.s te 50 km/h to jezdzilem tylko przez 2 dni bo tyle czasu minelo od kupna do peknięcia pierścieni;) po regeneracji juz nie odzyskal dawnej ikry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj juz obużenie. A czy w bezpiecznym miejscu czy na autostradzie prędkości rzędu 200km/h są takie aż bardzo niebezpieczne. Niemow mi ze cb500 jezdzisz przepisowe 90km/h.

Zadne obuzenie a co do mojej jazdy to sie mylisz jezdze zazwyczaj w przedziale od 70- 90 km/h chyba ze checi przychodza to daje wiecej albo sie spiesze lub droga szybkiego ruchu lub autostrada :P

A swoją drogą to lepsza zabawa jechać 200 na nakedzie niż 300na plastiku.
Dziwi mnie jadno ze bawi cie jazda nakedem z predkoscią 200km/h ja wiem co to znaczy bo raz sobie pozwolilem i powiem ze pierwszy i ostatni raz opór straszliwy nie warto :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było może ze 2 tygodnie temu, piękny słoneczny dzień 9 km prostej równej i jakże mi znanej drogi... jedziemy kupą z 7 maszyn i mój kolega wariat(mz 250) podieżdża i daje znak głową :twisted: no i odwijamy przy 130 on już osiągnął wszystko co mógł a ja sobie pomyślałem czemu by w końcu nie sprawdzić ile moja rycząca 40 się bujne... no i gaz do dechy!!

po paru sekundach kolega był tylko młym punkcikiem w lusterku, a ja w spacerowym orzechu na głowie, z niewyobrażalnym hukiem moich pustych wydechów i z rękami powoli tracącymi czucie od wibracji (czegoś takiego chyba za żadnym innym sprzęcie nie da się poczuć) gnałem gnałem i gnałem.... ze 170 parę wykręciła.... był czad!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D

moje wyczyny:

na ETZ150-120km/h-lekko z górki bylo :P

na GSX400E(27KM)-155km/h-prawie się posikalem z emocji :oops:

na VX800(61KM) -ponad 190km/h-tylko raz mi się udalo, no może dwa razy ;)

na FZS600FAZER-ponad 230km/h-to bylo wczoraj 8) -jeszcze jestem pod wrażeniem

 

byl jeszcze downo temu Ogar200(tzw Czeski), nim udalo mi się wydusić 65km/h (obok kuzyn na TS350) i nie byl to najszybszy bzyk w okolicy, bylo nas paru świrów co calą zime usprawniali swoje "pociski" :twisted:

, a latem.... ech wspomnienia :P

na dzień dzisiejszy bardziej preferuje turystyke, szybką, ale turystyke :P

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...