Skocz do zawartości

Czy mozna zarejestrowac przyprowadzone moto bez papieruff???


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Jezeli moto byloby przyciagniete np z niemiec bez cla i innych oplat i nie mialbym zadncyh papieruff do niego to czy mozna jakos go zarejestrowac na nowo w Polsce??? Pytam bo jak czytam oglozenie np moto przyprowadzoy z niemiec bez dokumetow to nie wiem czy jakby okazalo sie ze nie jest ani kradziony ani nic to czy mozna takie cus kiedykolwiek zarejestrowac i legalnie jezdzic po publicznych drogach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Jezeli moto byloby przyciagniete np z niemiec bez cla i innych oplat i nie mialbym zadncyh papieruff do niego to czy mozna jakos go zarejestrowac na nowo w Polsce??? Pytam bo jak czytam oglozenie np moto przyprowadzoy z niemiec bez dokumetow to nie wiem czy jakby okazalo sie ze nie jest ani kradziony ani nic to czy mozna takie cus kiedykolwiek zarejestrowac i legalnie jezdzic po publicznych drogach???

 

Oczywiście, że można... tylko, że za takie rzeczy wędruje się za kratki :)

A tak serio to jeżeli nie masz papierów to nie ma żadnych możliwości, żeby sprawę legalnie załatwić.

Jedyna, mała szansa to sięgnąć "do korzeni" - jeżeli moto nie było kradzione a papiery uległy np. zniszczeniu to może da się wyjaśnić sprawę w Niemczech, uzyskać tam nowe dokumenty i potem normalną drogą sprowadzić do Polski... jednym słowem dużo fatygi, dużo kosztów, a szanse niewielkie.Llepiej takiego sprzęta zostawić w spokoju.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Tak tylko pytam bo sie oglasza duzo takich ludzi ze bez papierow no i jak na moje mozliwosci finansowe moto tansze o duzo. Myslalem ze jakos mozna to zalatwic zeby bylo leglanie ale skoro nie to lepiej dozbierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko musisz kupić papiery od motocykla takiego sameego lub podobnego rozbitego , po spaleniu , uszkodzonego, i przekłuć numery. Jeżeli cena papieru i motocykla razem jest nizsza od ceny rynkowej to bedzie sie oplacalo kupic taki motocykl oczywiście jezeli nie boisz sie lamac prawa.

 

P.S. Możesz mi napisac gdzie widziales takie ogloszenia

 

W dupie na półce po lewej stronie.

Wyyyyyyypierdalaj ze swoimi radami.

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbychu ty pedale, widze zreszta ze wiekszosc na tym forum to pedaly, jeden nawet podpisuje sie pod postami ze po co mu kobieta, on woli motocykl , to juz ewidentny dowod. Ubieracie sie w skory i udajecie twardzieli na motocyklach, niestety za duzo filmow sie naoglądaliscie, zycie to nie Mad Max. Tymczasem zwykle mieczaki z was, czesto zakompleksione, tak jak 2 moich kolesi co jezdza na motocyklach , maja po 24 lata i jeszcze w zyciu nie dymali panienki, tylko cala swa namietnosc przelewaja na swoje rumaki.

 

Dla mnie kupno kradzionego motocykla to nic karygodnego, szwaby maja tyle kasy ze sobie kupia nastepny, albo ubezpieczalnia im zwroci, jak trzeba bedzie to sam go ukradne, bo musze miec motocykl i bede dążył do celu chocby po trupach, a na tym frajerskim forum nie ma co szukać, bo tu sa sami frajerzy typu zbychu

 

Tak się nadełeś że dres ci się podarł. Co do dymania, dużo o tym mówisz, znaczy masz doświadczenie i pewnie z obu stron. Twardziel z ciebie zaiste wielki bo anonimowy jeśli wiesz co znaczy te słowo. Naoglądałeś się za dużo filmów z Mad Maxem głupku. Co do trupów mam nadzieję że ty będziesz pierwszy w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 moich kolesi

 

I kto tu jest ciota?

 

Nie ma sie co oszukiwac, zazdroscisz nam sprzetow bo ciebie na to nie stac!! Chcialbys byc jednym z nas,ale do tego potrzebna jest chociaz odrobina rozumu. Twardziele w skorach - pewnie, lepsze to niz ciota w dresie (taka jak ty). Jestes taki chojrak to podaj nam swoj adres chetnie porozmawiamy z toba osobiscie ,zobaczymy kto jest wiekszym mieczakiem.

 

A tymczasem wieczor sie zbliza,wiec biegnij pod latarnie bo twoich dwoch kolesi zabierze ci klientow i nie bedzie na sniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, jeden nawet podpisuje sie pod postami ze po co mu kobieta, on woli motocykl

 

Jak ja nie lubię napinaczy internetowych.

Stary masz jakiś problem napisz mi na PW a przyrzekam, ze chętnie nawet motorowerem pojadę i zobaczymy na co Cie stać !

Na internecie to chyba same niewyżyte dekle takie jak TY piszą brednie, powiedz mi prosto w oczy to co napisałes, nam wszytskim.

Na internecie też napiszę, ze lałem się z Saleta i mu oko podbilem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ehh kiedy TY bejbi dorośniesz :wink:

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...