Skocz do zawartości

Yamaha XJ 600 kupujemy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak zona mowi ze mi od....o. O ile jeszcze MZ zaakceptowala to jak jej to pokazalem fotki to poprostu puka sie w glowe, ze mi na stare lata itd itp. Dobra prawie pewne kupuje Yamahe, tyle pozytywnych opini sie naczytalem ze postanowione. Na co zwrocic szczegolna uwage przy rocznikach 88-92? Jaki jest typowy przebieg (moto z niemiec)? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Gratuluję wyboru jamki! Ja sama od stycznia jestem właścicielką xjoty i mimo, że daleko jeszcze nie pojeździłam to wiem że będzie z nas dobrana para. Jako, że jestem młoda stażem na motocyklach, to wiele Ci nie podpowiem. Niech się doświadczeni wypowiedzą. Poza tym moja jamka jest trochę młodsza - z 99r, też sprowadzona z Niemiec i z przebiegiem 21tyś. Ale jak mi ktoś mądry powiedział: przy takich motocyklach na rocznik i przebieg się nie patrzy.

Owocnych zakupów :D :evil:

 

Pozdrawiam

Maryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co mogę powiedzieć to:

nie zrób błędu i nie kup wesji S Diversion!!!! :-x :-x

Tylko N :evil: :evil:

A poza tym to gratuluję decyzji :D To już pół sukcesu. Teraz trzeba znaleźć coś, co ma dwa koła a nie zostawia 4 śladów :P

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem o gustach sie nie dyskutuje ale nikt chyba nie powie ze wersja S ladniej wyglada od N. S-ka przy Nakedzie wyglada poprostu jak jakis wytluk. Sam poluje na wersje N z pierwszych lat produkcji (94-96)ze wzgledu na niewielki budzet. Jak macie jakies namiary to poprosze.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem o gustach sie nie dyskutuje

 

no wiec nie dyskutuje sie czy sie dyskutuje.

 

A przy zakupie zwroc uwage na wszystko ale zerknij dokladniej czy krocce ssace nie sa spekane (koszt 300zl). Silnik ma pracowac rowniutko jesli tak nie bedzie to do regulacji ale to czeste zjawisko przy zakupie. Osluchaj silnik czy nie halasuje lozysko kosza sprzeglowego (cichnie jak wcisniesz sprzeglo) i czy nie turkocze cos w silniku bo moze to byc lancuch przeniesienia napedu lub alternatora. U mnie lancuch przeniesienia napedu slychac ale do momentu kiedy silnik sie rozgrzeje i zacznie chodzic jak to yamaha rowniutko. Nie sa to glosne dzwieki ale jesli jestes dzwiekofilem to moze ci to przeszkadzac :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co zwrocic szczegolna uwage przy rocznikach 88-92? Jaki jest typowy przebieg (moto z niemiec)? Pzdr.

Yyy, ten.. Wiele jest opinii na forum, że moto w tym wieku będzie kosztować bardzo dużo jeśli chodzi o naprawy. Dlatego zapytuję: rozważasz tak starą maszynę, bo umiesz sam ją naprawiać czy też ten model jest tak nisko awaryjny?

 

Przyznaję, że mam mętlik w głowie. Dotychczas myślałem, że moto powyżej 10lat to tak jak samochód 20lat (=grat).

 

Przepraszam, że się wcinam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki rocznik to przebieg spoooory, aczkolwiek zwroc uwage na ilosc wlascicieli, im wiecej tym gorzej, bo mozesz kupic moto z przebiegiem kilkukrotnie wiekrzym niz ogolnie deklarowane od pierwszego wl. i zrobic nim znacznie wiecej bezawaryjnych kilometrow niz niby np.30tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPILEM z niemiec jeden wlasciciel. Moto od 3 lat stalo wyrejestrowane, mechanicznie i wizualnie wyglada wszystko OK. Gazniki i silnik do regulacji nie ma co sie oszukiwac. Zaraz wstawie foty.

 

[ Dopisane: 21-03-2006, 19:58 ]

Oto jest moje nowe moto

http://img218.imageshack.us/my.php?image=k...aimg17032bk.jpg

Dzis odebralem od mechanika byly myte i synchronizowane gazniki.

Przelecialem sie dzis mialem 150 na zegarku, ale nie zabralem rekawic i dlonie chcialy mi odpasc z zimna. Generalnie jestem bardzo zadowolony.

Pozostaje kilka drobiazgow takich jak np pekniety tylny blotnik (uszkodzony w czasie transportu) i wkurza mnie dzwoniace lusterko (odkleil sie ciezarek) znacie jakis patent?

Generalnie co o tym myslicie?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

hehe , też mam taki sprzęcik , biało-grafitowyt , też mi hałasuje lewe lusterko , ale ogólnie to wygodne i wdzięczne moto , a mocy ma więcej niż Diversion , moja na początku potrafiła spalić nawet 8 litrów , teraz jak ją wkęcam (a często to sie zdarza) to tak do 7 litrów , wystarczyło zrzucić bak i zmniejszyć dawke , bo świece aż czarne były :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...