Skocz do zawartości

Warszawski mototarg


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam prośbę.

Powiedzcie mi czego wam brakowało na dotychczasowych giełdach motocyklowych na warszawskim Służewcu.

Interesuje mnie przede wszystkim co chcieliście kupić lub co byście kupili jak by było.

Z góry dziękuje za wszystkie nadesłane odpowiedzi.

 

 

Nastompila mala korekta :P prosze rowniez o pisanie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Stoisko z hamownią można postawić. Myślę że wielu chciałoby ocenić stan tam maszyny, o ile cena usługi nie byłaby wygórowana.

 

:arrow: Za mało jest patroli policji. Jeżeli organizator nie jest w stanie dogadać się z policją w kwestii oddelegowania kilku patroli więcej niż ostatnio, to mam kontakt w ŻW. Chłopcy chętnie wyjdą z koszar żeby w towarzystwie policjanta połazić po terenie imprezy.

 

:arrow: Dozowniki z mydłem przy umywalkach bardzo by się spodobały. Pasta BHP też ucieszyłaby wielu którzy chcą po zakupach/oględzinach doprowadzić dłonie do kultury.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Za dużo debili jeździ w sposób niebezpieczny.

Po zwróceniu uwagi robią problemy i prowokują do wymierzenia paru garści. Więcej policji lub żandarmerii z policjantem!

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postulowął wymianę lub czyszczenie toi toi po pierwszym dniu.

 

a zeby one byly chociaz otwarte, jak chcialem sie odlac to na 10 kibli ustawionych w szeregu otwartych byly 2, a przed nimi 20-osobowe kolejki, a te otwarte wiadomo, oblane , zasr... wiecie o co chodzi.

 

Co do tych pijanych, idziesz, a gosciu ci w nogi wjezdza specjalnie skuterem z tylu, olewasz go, a on jedzie za Toba i dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie podac termin najblizszego WM?

 

http://mototarg.pl

 

Zgadzam się z Przedmówcami, że organizatorzy mogliby bardziej zadbać o zaplecze sanitarne.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Twój podpis to chyba Ty zazdrościsz i chcesz błyszczeć

 

zapominasz o innych osobach. co do twojego zdziwienia, to faktycznie tak bylo, tylko zeby to byl jakis pijany malolat, a tu byl gosciu 40 pare lat i jeszcze ogladali te jego wyglupy 2-aj nastoletni synowie ktorzy brali przyklad z ojca. to tak dla scislosci , widocznie dla ciebie, oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...