Skocz do zawartości

czy się opłaca ??? Honda nsr 125


Rekomendowane odpowiedzi

znaczy 1500 2000 cos jakas porozwalana jestem oststnio i czytanie mi nie wychodzi

 

tak jesli kapitalka, sam tlok co glownie sie wymienia dla pewnosci 500 zl z robcizna, sam 370 zl

 

SAM tłok, napisałem ogólnie ile wymiana w sumie w przybliżeniu (bo wiadomo, że wszystko zależy od tego jakiej firmy kupimy, gdzie, czy sami wymienimy, jeśli nie to za ile itd...), więc nie licytuj się bo ja Ci powiem, że tłok to tylko 88zł :twisted:

 

http://www.allegro.pl/item90866180_tlok_ho...da_nsr_125.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remont nsr125 kosztuje mniejwiecej tyle(ceny samych czesci)

-kpl tlok wertex ok.370

-kpl.remontowy org.hondowski(cylinder,tlok) 970 lub 1270(niepamietam)

-kpl.korbowod 300 lub 370zl(sa rozne modele chyba 3, wiec przed kupnem trzeba miec juz wal w rece pomierzony itp)

-lozyska na wal (wzmacniane Koyo) ok.120zl

-kpl.uszczelek ok.120zl

-simeringi do silnika jakies groszowe sprawy chyba 3zl/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie licytuje bo kto mi mowi tylko jak ja zobacze i stwierdze ze chce to kupie pozatym 5000 to w sumie zaden koszmary pieniadz a mam nadzieje ze nie trafie na cos co padnie mi po miesiacu okazalo sie ze kogos kto zna sie na motocyklach mam blisko wiec dam rade :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agi a ja jeszcze zapytam... Nie warto by kupic jakiegos czterosuwa? np. Suzuki GS 500? Osiągi jak dobra NSR, a remonty itp odejdą w niepamięć :buttrock: (oczywiscie jak kupisz dobry egzemplarz).

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno masz 25 lat i chcesz sie jescze takimi zabawkami bawic? proponuje przynajnmiej 250 ale najlepiej 500 o ile nie jest to twoj pierwszy motocykl.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłoki produkcji tajwańskiej, to chyba wszystko wyjasnia :buttrock: nie zdąrzy sie dotrzeć a już sie zatrze :lol:

 

może faktycznie lepszy bedzie gs 500?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o jazde to rozni sie tylko ciezarem =)

 

Tego bym nie powiedzial... Rozni sie przedewszystkim ze to jest 4T a to najwieksza zaleta, GS jest elastyczny a NSR wogole nie; Nsrka da sie jezdzic

dopiero po 8 tys obr, Gsem smialo od 4...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...