Skocz do zawartości

Kupiłem Transalpa


Draco Fisher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak' date=' komplet kufrów GIVI jest w komplecie. Łączna pojemnosć to około 120l. czyli wejdzie jakieś 240 puszek browara :P

[/quote']

Ja już tak kiedyś browar przewoziłem ;) Tj. normalnie w kufrach wożę browar regularnie, ale kiedyś wiozłem (przez przypadek) w sposób umożliwiający zapakowanie 240 puszek 0,5l do 120l kufrów :buttrock: ... Czyli w stanie pozbawionym opakowania (butelki na dziurach wykorkowały). Ze 4 dni szuszenia, a waliło z kufra browarem jeszcze z 3 tygodnie później... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Cie tak ,Draco wzięło na enduraka???

 

Witam!

 

O enduro myślałem już na jesieni zeszłego roku. Dosć często nachodziła mnie myśl, by czasem zjechać sobie z drogi asfaltowej i śmignąć w las podziwiać sarenki ;)

Z drugiej strony, drogi w Polsce są coraz gorsze :P a tego typu motocykl dużo lepiej zachowuje się na takiej nawierzchni, niż czoperki. Po za tym, szukałem sprzętu, który nie za wiele pali, a i ważny jest też łatwy dostęp do ewentulanych części zamiennych.

 

Pozdrawiam, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Widzialem i musze przyznac, ze mega fantastyczna sztuke Draco wyrwal. Silnik cyka jak nowka, pracuje cichutko, bez mechanicznych szelestow, miekko, pieknie! A 2,5 miecha smigalem po Skandynawii z innym, mlodszym transalpem, to mam porownanie...

 

Malutki, udokumentowany przebieg 22 tys.km, tarcze hamulcowe dziewicze, felgi jak nowe... Slowem - cud, miod, malina. Motorek bardzo zadbany!

 

Jeszcze raz gratuluje!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kurde ze ja dopiero teraz ten temat zobaczylem :|

Draco moje gratulacje,Trampek super sprzecior,swietnie sie prezentuje,kuferki elegancko nic tylko sie pakowac i w droge :P

Musze przyznac ze tez choruje na enduraki,zobaczymy co z tego wyjdzie,Translampa tez biore pod uwage.

 

Raz jeszcze Draco gratuluje,piekna sztuka ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, mało brakowało a też bym kupił transalpa z 93r. a wyszło, że kupiłem tańszego w zakupie i znakomitym stanie NX 650 też z tego roku - też Honda ;) . Miałem okazję jeździć transalpem w tamtym roku znakomity sprzęt na polskie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję jeździć transalpem w tamtym roku znakomity sprzęt na polskie drogi.

 

znakomity sprzet na dziurawe polski drogi, na wiejskie drogi, na lesne drozki, dzieki pozycji jazdy, duzemu skretowi i silnikowi V znakomicie spisuje sie w zakorkowanych miastach, nawet autostrada choc niezbyt ekscytujaca jest ok: zeszle wakacje ok 22 godzin londyn-torun, otworzylem gaz tak na 90 mil/h i tak trzymalem z przerwami na tankowanie, po 16 godzinach jazdy przekroczylem granice i ucieszylem sie ze jade transalpem, byla nocka, dziura na dziurze, zajebiste koleiny, najebani w maluchach (sobota) ale dalem rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze tez choruje na enduraki,zobaczymy co z tego wyjdzie,Translampa tez biore pod uwage.

 

W firmie PROMEX, tam gdzie kupowałem Transalpa, stoi DR650 RSE z 1996r. Ma na wyposażeniu min. komplet kufrów, gmole, centralną podstawkę. Wiem, że jakiś czas temu wspominałeś, że tez bierzesz ten motocykl pod uwagę :) Komis jest w Rybniku. Może warto tam się wybrać?

Pozdrawiam, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ze tam stoi Drka fajniutka ogladalem na stronce tego komisu 8)

Ale musze jeszcze trochu poczekac i dozbierac kapusty zeby móc cos kupic.Mam kilka swoich typow ale wszystko bedzie zalezec od tego jaka kwota bede dysponowac.

Fajnie by bylo gdybym na Rybol przyjechal juz na nowym sprzecie ;)

Teraz ciezko pracuje na sprzeta,mam nadzieje ze sie uda 8)

 

Pozdrawiam do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...